2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije hotela u državi ITA
Riviera Ovest Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• „Nov, lepo sređen apartman, ljubazni domaćini, dovoljno tople vode za veći broj gostiju, mašina za sudove, obezbeđeno parking mesto... Sve je u funkciji udobnog i prijatnog boravka”

• Residence EL PALMAR Ocena gostiju: 8

„Smeštaj je adekvatan potrebama za porodicu; dve odvojene sobe, dnevna soba, nameštaj je adekvatan, kao i prateći elementi u kuhinji i slično. Lokacija je dobra, na samoj peščnoj obali. Sadržaji van smeštaja su OK. Sve odgovara opisu.”

• Jesolo Green Village Ocena gostiju: 10

„Odlican smestaj, ceo kompleks je lepo organizovan, ogradjen i savrsen je za porodice sa malom decom. Parking je numerisan i obezbedjen ispred kuce. Preuzimanje kljuceva smo obavili u agenciji, sve je bilo jako lepo organizovano i sa njima smo razmenjivali poruke dok nismo stigli. Po izlasku iz smestaja smo kljuc ostavili kod cuvara naselja. Svi su bili veoma ljubazni i veoma detaljno su nam objasnili sve do detalja.”

• Junior Depandance Ocena gostiju: 10

„Veoma usluzno osoblje. Savrsena lokacija na 50-100 metra od plaze. Stan veoma dobar, opremljen kompet, sa udobnim krevetima i cistim toaletom. Svaki apartman ima svoje parking mesto. Sve preporuke za duzi boravak.”

• Appartamenti Gherbin Ocena gostiju: 4

„Utisak je pokvario negostoljubivost.”

• „Blizina plaze,siguran parking, dobro organizovan prijem bez osoblja. Pribora u kuhinju dovoljno. Lezaljke na plazi,odlicno.”

• „Blizina plaže, parking za apartman, lep grad pun sadržaja, totalno drugaciji ambijent u odnosu na Grčku.”

• Appartamenti Aquamarina Ocena gostiju: 10

„Apartman je izuzetno cist. U kuhinji se nalazi sve sto je potrebno, a i vise od toga. Supermarket je udaljen 20 metara i tu na ulazu kuvaju odlicnu kafu i prodaju dobre kroasane i preporucujemo da probate (posebno kafu). Boravili smo sa drustvom 6 dana i zaista je bilo prijatno. Posto smo bili u aprilu, bilo je dosta hladno u apartmanu (hladnije nego napolju), sto znaci da leti klima nije ni potrebna. Zbog toga, domacin nam je dao da koristimo grejanje (klima) i sve je bilo super. Na spratu se nalazi 7-8 ves masina kao i masina za susenje vesa sto je takodje odlicno i slobodno je za koriscenje. Domacin je bio izuzetno ljubazan i pomogao nam je oko kupovine takse za Veneciju (prva nedelja naplate ulaska u istoriji). Parking je odlican, automobili su ogradjeni, svaki apartman ima svoje mesto, cak se dobar deo nalazi u hladovini sto je veliki plus (ispod viskog drveca). Takodje, nedaleko od apartmana preporucujemo i dobar fast-food: Prima Spiaggia - odlicne piadine i veoma povoljne. Venecija je udaljena nekih pola h voznje, a Verona manje od 2 sata voznje. Zaista lepo iskustvo, a za Aquamarinu mozemo dati cistu desetku! Takodje, napominjemo da nam je domacin umanjio racun sa bookinga za 70e (nije bila potrebna taxa jer nije pocela sezona, ali je naplatio 50e ciscenje apartmana. Posteljinu smo poneli svoju i nije bilo problema (u apartmanu ima jastuka i cebadi). Preporuka!!!!”

• San Nichola's Ocena gostiju: 2

„Lokacija, parking, lift.”

• Residence Comfort Ocena gostiju: 8

„Veliki apartman. Blizu mora. Privatni parking.”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Riviera Ovest

na osnovu 26 353 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu