Riviera Ovest Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Eurobeach Residence Průměrné hodnocení: 5

„Vyhled Klid“

• „Apartmán byl hned v prvním patře s velkým balkónem a výhledem na bazén. Nejvíce se nám líbila lokalita, bylo to kousek k bazénu i kousek na pláž, prakticky jen přes ulici, na pláži jsme měli v ceně slunečník se dvěma lehátky. V ceně bylo také parkování na privátním parkovišti v rámci budovy, takže za nás úplně top v poměru cena/kvalita.“

• Il Teatro Průměrné hodnocení: 8

„Super“

• Beach & Relax Průměrné hodnocení: 7

„Místo bylo hned u moře.“

• Diplomatic Apartment Průměrné hodnocení: 9

„Kompletně vybavený apartmán s výhledem na moře.“

• „Lokalita naprosto fantastická, obchody, restaurace, pláž, vše prakticky za rohem, to samé parkování zdarma v podzemních garážích. Přesto že to bylo v blízkosti náměstí, barů a restaurací, tak naprostý klid a soukromí, kuchyně zařízená, k dispozici pračka, žehlička...“

• Condominio Hawaii Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá lokace, krásný byt s balkónem. Naprosto úžasné místo.“

• „Milý majitel, skvělé místo hned u pláže a promenády s restauracemi. Byt má dvě toalety, pračku, myčku včetně mycích prostředků. Je velmi prostorný. Dobré zastínění oken. Parkování ihned před domem. Možnost mít s sebou domácího mazlíčka“

• „V blízkosti pláže, vhodné pro děti. Byli jsme zde s vnoučaty. Výhoda blízké neplacené pláže. Zajištěné parkovací místo. Moc se nám zde líbilo.“

• Mobilhome Angel Průměrné hodnocení: 9

„Moc hezká lokalita v blízkosti moře.“

Riviera Ovest – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 27 019 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com