Родопи Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Слънчевата къща Оценка от отзивите: 10

„Невероятно красиво с гостоприемни домакини и вкусно домашно приготвена храна.“

• Petko Takov's House Оценка от отзивите: 10

„Абсолютно всичко, цена качество перфектна. Чистотата в къщата беше безупречна навсякъде! Прекрасна стая, удобни легла и възглавници. Доста място за съхранение на вещите ни. Всичко е много поддържано, адмирации! Храната в таверната много ни хареса, защото повечето от нещата бяха с пресни и домашни продукти! В градината си отглеждаха мента и ягодки за лимонадите, а и не само за тях, което ме впечатли. Цените са народни. А отношението, което получихме беше на ниво, чувствахме се у дома си. Благодарим!“

• Къща за гости Романс Оценка от отзивите: 10

„Невероятно вкусно, изключително обслужване, прясна храна, приготвена на място“

• Вила Марина ливада Оценка от отзивите: 8

„Изключително любезни домакини, които ни посрещнаха с така типичната родопска гостоприемност! Ако търсите по-уединено,нормално място далеч от градската глъчка-това е то. Изходна точка към Юндола.Няма ресторант или магазин на място,но пък първите такива в града са на 15 минути пеша и 3 до 5 мин. с кола. Препоръчвам!“

• Guest house Emmy Оценка от отзивите: 10

„Много приятно и чисто местенце ,домакините са много гостоприемни и приятни хора , леля Еми готви много вкусно ще го посетим отново. Желаем Ви много здраве !“

• Бялата Къща 2 Оценка от отзивите: 7

„Беше чисто, имаше тераса“

• Къщата с Параклиса Оценка от отзивите: 10

„Бях очарована от стаята, от механата от всичко, домакина беше невероятно любезен, отново ще посетим мястото! ПРЕПОРЪЧВАМ С 2 РЪЦЕ!“

• „Чудесно месторазположение, близо до историческата част на града. Любезен персонал, много добър ресторант. Възможност за паркиране в непосредствена близост.“

• Семеен Хотел Бялата Къща Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше невероятно. Гледката е феноменална. Идеално място за отдих и спокойствие. Закуската беше уникално вкусна и гостоприемството също беше на много високо ниво. Общо взето всичко е невероятно. Бихме се върнали отново със сигурност! :)“

• Къща за гости “Краси” Оценка от отзивите: 10

„Мястото е уникално красиво и спокойно.Домакините са невероятно усмихнати и добри хора,които се грижеха престоят ни там да е спокоен и уютен.Препоръчвам на всички!“