2. Bułgaria – opinie o hotelach
  3. Ruse – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Ruse Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• YALTA guesthouse Ocena: 10

„Super cena. Świetnie zlokalizowane miejsce. Bardzo Czysto i blisko wszędzie, wygodne łóżka, wifi, tv, dostęp do kuchni, bezpłatny parking, byliśmy z pieskiem i nie było żadnego problemu oraz bez dodatkowych opłat za psa. Gospodarz bardzo kontaktowy i sympatyczny, obiekt totalnie wart swojej ceny. Ekstra duży plus za maszynę z kawą przed wejściem. Okolica spokojna a w nocy cicho. Pokoje są klimatyzowane dzięki czemu nie jest gorąco i śpi się jak w domu.”

• YALTA guesthouse Ocena: 8

„Czysty pokój, pościel, ręczniki i prywatna łazienka. Dobra klimatyzacja i wifi. Duży bezpłatny parking.”

• „Bardzo wygodne olbrzymie łóżko małżeńskie.”

• YALTA guesthouse Ocena: 8

„Przemiły gospodarz lubiący psy, co miało istotne znaczenie, gdyż podróżowałam z dwoma małymi psami. Okolica spokojna i cicha. Miejsce w sam raz na jeden nocleg i wypoczynek w trakcie dłuższej wyprawy.”

• YALTA guesthouse Ocena: 10

„Obiekt bardzo czysty, wejście zabezpieczone żeby nikt inny nie wszedł do obiektu, blisko boisko, kuchnia.”

• „Lokalizacja blisko Dunaju, w pobliżu sklep. A w TV cztery kanały dla dorosłych ;-)”

• „Było czysto. Personel pomocny. Młody gentleman płynnie mówiący po angielsku wszystko wyjaśnił i pokazał. Dobre śniadanie. W restauracji według naszych dzieci serwują najlepsze frytki!”

5 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Ruse

na podstawie 1 567 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com