2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Saara – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Saara Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „To bardzo przestronny i wygodny apartament z oddzielnym wejściem. Duży salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią, oddzielną sypialnią i łazienką. Spędziliśmy tam 5 nocy, na przywitanie czekał na nas szampan - dziękujemy raz jeszcze :). Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Przed wejściem dodatkowy plus, stolik z krzesełkami, obok miejsce do zaparkowania auta. Dobra lokalizacja - blisko do zjazdu z autostrady.”

• „Czysto, przestrzennie oraz bardzo dobrze wyposażony apartament.”

• „Bardzo wygodne mieszkanko dobrze wyposażone , czyściutkie znakomita lokalizacja żeby zwiedzać okolicę .Miłym akcentem były czekoladki na powitanie i kwiatki.”

• Anka´s Ferienhaus Ocena: 10

„Super dom, wszechstronny, świetny gospodarz, dobry kontakt, dobra lokalizacja !”

• „Duży przestronny nocleg z dwoma łazienkami. Nawet wygodne łóżka. Cenna naprawdę atrakcyjna. Na jeden nocleg w trasie jest ok, dłużej niechciałbym tam przebywać. Bez problemu zaparkowałem pod noclegiem.”

• „Możliwość samodzielnego zameldowania się, pełne wyposażenie apartamentu, wygodne materace.”

• „Samodzielne zameldowanie”

• DreiländerOase Ocena: 10

„Pięknie wyposażony dom, który ma wszystko co potrzeba. Pokoje czyste, łazienka bardzo zadbana, zabudowa kuchenna oraz jej zasoby robią wrażenie! Świetny taras oraz indywidualne miejsce parkingowe przy domu. Bardzo cicha i spokojna okolica a dojazd jest bezproblemowy. Bardzo dziękujemy za przygotowany dom na nasz przyjazd. Z całego serca polecamy to miejsce naszym znajomym oraz dla innych podróżujących. Wyjazd do Perl zapamiętamy na bardzo długo! Dziękujemy!”

• „Bardzo ładne mieszkanie, z całym potrzebnym wyposażeniem. Czyste i funkcjonalne. W kuchni można było gotować jedzenie, aby trochę zostało w kieszeni na inne atrakcje. Fajnym udogodnieniem jest również balkon, na którym można posiedzieć. Okolica piękna ze ścieżkami rowerowymi. Niedaleko od apartamentu znajduje się przepiękny park Bostalsee - polecam! Pod apartamentem znajduje się przystanek autobusowy i można sobie gdzieś ewentualnie dojechać. Duży parking przed obiektem. Przed apartamentem znajduje się również pub oraz pizzeria. Ten kto przyjedzie samochodem nie będzie miał żadnego problemu, aby dojechać sobie gdzieś do sklepu czy do innego miejsca. Był to dobrze spędzony czas, na pewno mogę polecić :)”

• Lovely Oasis Ocena: 8

„Wyjątkowa czystość oraz dbałość o szczegóły (mini barek,pralnia,kącik kawowy)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Saara

na podstawie 23 545 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com