2. Kolumbia – opinie o hotelach
  3. San Andres and Providencia Islands – opinie o obiektach B&B i zajazdach
San Andres and Providencia Islands Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Posada Nativa Licy Ocena: 10

„Pani Licy jest cudowna, uśmiechnięta, wesoła i rozmowna. Przygotowuje pyszne i obfite śniadania. Pan Chales jest bardzo sympatyczny i bardzo pomocny. Nie trzeba szukać w mieście atrakcji, pan Chales załatwi wypożyczenie roweru, moto, wycieczkę po lagunie itp. Chętnie pomaga i służy informacją. Posada Nativa Licy położona jest na wzniesieniu w cichej okolicy. Jest bardzo kolorowa, posiada ciekawe pokoje, w których jest klimatyzacja, lodówka, wifi, tv. Stołówka położona jest na drugim piętrze (w Ameryce Łacińskiej to trzecie piętro). Roztacza się tam widok na ogródek pani Licy i morze; jest niesamowicie ozdobiona. Do centrum można dojść pieszo, a jeśli dla kogoś jest zbyt daleko to można podjechać autobusem lub złapać podwózkę motorowerem. Gorąco polecam! Czuje się tu "karaibskiego ducha" 😀 Dla tych, którzy cenią sobie coś więcej niż plażę polecam zwiedzić Jardín Botánico i Museo Isleña.”

• „Mieszkaliśmy na samej gorze z przepięknym tarasem i widokiem na morze. Była przestrzeń i brak klimatyzacji była dla mnie atutem ponieważ dzięki wiatrakowi spało sie zdecydowanie komfortowo niż z klimatyzacją.”

• „la cama grande y comfortable”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie San Andres and Providencia Islands

na podstawie 27 943 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com