2. BiH: recenzije hotela
  3. Sarajevski kanton: recenzije hotela
Sarajevski kanton Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hotel Holiday Prosječna ocjena: 8

„Sto se tice samoga hotela odlican soba,velicina sobe, krevet udoban, jako cista jedinica . Lokacija je vrhunska. Parking odlican mogucnost garaze i vanjskog parkinga koji je prekriven kamerama. Osoblje jako susretljivo i pozitivno.”

• „Svaka čast na osoblju i izuzetnoj gostoljubivosti. Mirno , čisto zahvaljujem na konobarima iz restorana i kafića koji su bili jako ljubazni Što se tiče masaže , saune i bazena čista desetka osoblje odlično radi svoj posao i sve što sam platio nije mi žao Porcije su izuzetno velike i hrana je veoma ukusna i sočna Radujem se ponovnom dolasku zasigurno.”

• Guesthouse Bebek Prosječna ocjena: 8

„Sveje bilo super a naj vrijednija tacka je sto je sve plizo super ste tako nastavite”

• Hotel Saraj Prosječna ocjena: 10

„1000/10! Zaljubila sam se u ovaj hotel! U Sarajevu sam bila puno puta, odsjela sam u skoro svim hotelima s 4 ili 5 zvjezdica u gradu, sad mi je drago da sam bas ovaj ostavila za kraj, kao secer. Svi ostali su nekako slicni jedni drugima - imaju moderni namjestaj kakav vidam i u drugim gradovima svijeta, osoblje suzdrzano i nezainteresirano, blago i nervozno, ne osjecate se dobrodoslo nego tek istolerirano, jednom rijecju - hladno. Zao mi je sto su mi ovakva iskustva hotela ovako predivnog grada - Sarajeva... I onda dodem u Hotel Saraj! Onako kako se uzdize iznad grada, tako se uzdize i u svemu ostalom. Hotel Saraj mi je vratio ljepotu cijelog Sarjeva! Ovaj hotel je nesto drugo. Ovaj hotel ima dusu. Ako dolazite samo na jedan dan u Sarajevo, odaberite Saraj! Od mocnog polozaja, prekrasnog pogleda, preinteresantnog interijera koji vam govori - u Sarajevu si, do osoblja koje vrati toplinu za koju sam mislila da ju je ovaj grad izgubio... Ja ne znam koliku ovi ljudi imaju placu kad su toliko ljubazni, dragi, usluzni i veseli, cime ih je to Hotel Saraj "kupio" da nam daju osjecaj dobrodoslice, postovanja i zahvalnosti, a sve to jako profesionalno, nenametljivo i tiho... Hvala ti, Hotel Saraj, ti si caroban! ❤️”

• Hotel Nomad Prosječna ocjena: 8

„Divan lijepo uređen novi hotel nemamo nikakvih zamjerki.”

• Hotel Nova Bentbaša Prosječna ocjena: 10

„Ljubazna djevojka na recepciji, udobna soba, ukusan doručak te najvažnije blizina centra grada.”

• Hotel President Sarajevo Prosječna ocjena: 10

„Uvijek sve pohvale i stalno se vracamo na isto mjesto kada smo u posjet Sarajevu❤️”

• Main Street Suites Prosječna ocjena: 10

„Domacini jako ljubazni, lokacija savrsena, prostrano, cisto.”

• Hotel M3 Prosječna ocjena: 8

„Doslo do greske u sobi, osoblje je bez puno razmisljanja dalo dodatnu sobu sto je za pohvalu.”

• Hollywood Hotel Prosječna ocjena: 5

„Osoblje je kulturno, restoran im je dobar.”

30 najboljih hotela u regiji 'Sarajevski kanton'

na temelju 85.699 recenzija hotela na Booking.com-u