Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Bosnija Herc. - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Sarajevo Canton pansiju un lauku viesnīcu atsauksmes
Sarajevo Canton Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par pansijām un lauku viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Guest house Nizama's Place Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Mūs sagaidīja ļoti jauki saimnieki, jūtamies šajā vietā ļoti labi. Vannas istaba ir plaša un ērta. Numuriņā ir tikai gultas, bet tā kā apkārtnē ir viss nepieciešamais nav iemesla,lai nedotos uz kādu no krodziņiem, jo cenas ir draudzīgas. Saimniece mūs pacienāja ar labāko Bahlavu kādu esam ēduši un dodoties prom ar rīta kafiju. Atsevišķu paldies mums jāsaka saimnieku dēlam, jo viņš mums palīdzēja vienas dienas laikā atrast auto servisu, salabot auto,lai vispār varētu turpināt savu ceļojumu. Mēs esam laimīgi ka rezervējām tieši šo naktsmītni! Ļoti ceram kādreiz atgriezties!“

• Sarajevo Rooms Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Atrašanās vieta, cena. Lai arī koplietošanas labierīcības, viss bija ļoti labi - istaba liela, tīrs, labs WiFi, pieejama autostāvvieta sētā. Netālu no Baščaršijas. Ideāla naktsmītne pilsētas apskatei par ļoti labu cenu.“

• Bed and Breakfast Umoljani Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Vienkārši izcili, kalni, daba, cilvēki - ļoti atsaucīgi. Ja brauksi ar motociklu, būsi sajūsmā (ja vien ir kaut nedaudz pieredzes braukšanā pa serpantīniem), ar garu mašīnu kā S-MAX būs grūti, ar kemperu līdz galam netiksi. Ar saimnieci var sarunāt pat izmazgāt drēbes“

30 vislabākās pansijas un lauku viesnīcas reģionā Sarajevo Canton

Balstoties uz 22 702 pansiju un lauku viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā

Viesu izvēle