2. Recenzije hotela u državi BIH
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Sarajevski kanton
Sarajevski kanton Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Sarajevo Daily Apartments Ocena gostiju: 10

„Svi su preljubazni, kako tete koje održavaju, tako i vlasnik i uvijek su tu ako zatreba. Apartman je jako uredan i ima apsolutno sve što je potrebno, svaka čast!”

• Apartment ARIA Ocena gostiju: 10

„Lokacija je odlična..Sve sto sam trebala bilo je na dohvat ruke.”

• Apartman Bloom Ocena gostiju: 10

„Odličan smestaj, sve kao u opisu.”

• „Kada smo ušli u apartman, sve je mirisalo na čisto. Apartman ima sve što vam je potrebno kao kod kuće. Domaćice su vrlo ljubazne, dale su nam i savete i lakše smernice za bolje snalaženje u Sarajevu.”

• Guest House Hendek Ocena gostiju: 10

„Sve novo”

• Sarajevska mahala Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savršeno. Gazdarica je predivna, smeštaj prelep, čist... Bukvalno ni jedna jedina zamerka. Sve je prevazišlo naša očekivanja.”

• Apartman Katedrala Ocena gostiju: 10

„Apartman je na odlicnoj lokaciji. Domacini su vrlo ljubazni i susretljivi. Vrlo detaljno su nam objasnili sadrzaje koje trebamo videti u gradu i kako da do njih dodjemo.”

• „Svetao, čist i prostran stan na odličnoj lokaciji sa puno parkinga i restorana”

• KONAK MALI Ocena gostiju: 10

„Lokacija je odlična, apartman je prelijep i moderan, ima sve sadržaje i privatni parking. Gazde su ljubazne, sve u svemu za preporuku.”

• Apartmani Balibeg Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlicno. Apartman je na odlicnoj lokaciji, 10 min peske od centra, ali na uzvisenju, tako da je potpuna tisina i mir i jako lep pogled na prirodu i zelenilo. Nama nije smetalo uzvisenje pri povratku iz grada, jer posle mnogo dobre hrane, dobro dodje malo da se istrose kalorije 🙂 U aparmanu je sve cisto i udobno. Internet je dobar, domacin je jako ljubazan i predusretljiv. Mi smo uzivali.”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Sarajevski kanton

na osnovu 102 363 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu