Sardinia North Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fajny widok. Duże pokoje. Wygodne łóżka.”

• Hotel Florida Ocena: 10

„Hotel bardzo czysty ,personel mega przyjazny. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Atmosfera miejsca sprawiła,że naprawdę bardzo wypoczęliśmy.”

• „smaczne i urozmaicone śniadanie, kawa z expressu, sielskie klimaty, domek nr 16. Miła i pomocna obsługa. Nie daleko do lotniska w Olbi. Gospodarze wychodzą na przeciw oczekiwaniom (zmiana domku z 15 na 16). Sprzątane codziennie, pościel czysta i biała. Woda w basenie czysta i nie za zimna. Wifi słabo działa. Kolacje bardzo smaczne. Bardzo chętnie tam wrócimy”

• Club Esse Posada Ocena: 7

„Lokalizacja bardzo fajna , blisko portu i plaży . Fajna baza wypadowa .”

• „Super duży parking. Kort do tenisa i basen. Udogodnienia bardzo dobre ;) często. Sprzątanie codziennie;) ogólnie polecamy :)”

• „Wspaniały kameralny hotel, z dala od zatłoczonych turystycznych miejsc, ale z drugiej strony na tyle blisko, że jest świetną bazą wypadową, zarówno na plaże Costa Smeralda, jak i Zatoki Orosei i do Parku Narodowego. Co więcej, w najbliższej okolicy również znajduje się sporo ciekawych miejsc i plaż. Niemniej jednak przede wszystkim samo miejsce jest warte odwiedzenia ponieważ posiada wyjątkowy klimat i atmosferę. Mario - właściciel i gospodarz zadbał o to aby był to taki hotel, w którym chcesz być i spędzać czas, robić nic, czytać książki, pić kawę i patrzeć na widok. Obiekt i jego otoczenie są bardzo urokliwe, piękny trawnik, drzewa, winorośle, wspaniałe kwiaty, w tle słychać za dnia dzwoniące dzwonkami owce, a w nocy nawoływania kulonów. Natomiast gospodarz - Mario załatwi wszystko czego potrzebujesz, jest niezwykle miły i komunikatywny, nawet bez znajomości wspólnego języka świetnie można się z nim dogadać. Raz spotkaliśmy go wieczorem na pobliskiej plaży i mieliśmy pewną prośbę. Mario, mimo że był piątkowy wieczór i miał swoje plany, od ręki tak wszystko ogarnął, że było załatwione. Poza tym parzy świetną kawę, w tym "zwykłą czarną kawę", co we Włoszech raczej jest trudne do uzyskania. Śniadania są bardzo przyjemne - są i słodkie wyroby, ale jest również z czego wybierać z innych rzeczy niż słodkie, poza tym Mario i tak nas dopytywał czy śniadanie jest dla nas ok i było to autentyczne dopytywanie pod kątem ewentualnych zmian, a nie jedynie grzecznościowa formułka. Bardzo dobre dżemy z fig, gruszek i pompii. Stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny. Polecam jeżdżąc po Sardynii zatrzymać się tutaj na choć dwa dni żeby nawet po prostu tu być i nie robić nic. I na koniec jeszcze - najlepsza kawa i najlepsze łóżka ze wszystkich miejsc na Sardynii w jakich spaliśmy. Spędziliśmy trzy noce, przedłużylibyśmy chętnie, ale niestety termin wylotu na to nie pozwalał.”

• „Lokalizacja, cisza spokój .”

• „Przeurocza miła obsługa od samego wejścia ( szczególne uznanie dla Pani z Polski wysoka klasa i kultura osobista). Idealna czystość, podgrzewana woda w basenie, przepyszna kolacja … rzucająca na kolana w restauracji (gooooraco polecam) !”

• „Bardzo miły personel, świetna lokalizacja, dobre jedzenie, piękny widok”

• „Obiekt bardzo ładny, w dogodnej lokalizacji.”