Sardinia North Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, piękny widok z okna na zamek oraz morze zgodny z rezerwacją, pokój codziennie sprzątany przez personel hotelu. Obsługa w recepcji bardzo sympatyczna i pomocna. Śniadania smaczne.”

• Hotel Ollastu Ocena: 8

„Basen i jacuzzi na zewnątrz. Piękny ogród i duży parking.”

• Hotel Calabona Ocena: 9

„Duży basen, hotel ładnie położony, piękny widok na morze i Capo Caccia. Spacer do centrum po promenadzie zajmuje około 20 minut. Na śniadaniach bardzo miła obsługa.”

• Hotel Cavour Ocena: 9

„Czystość, obsługa, lokalizacja”

• „Hotel na wysokim poziomie, byliśmy w kwietniu więc pogoda w okolicach 20 stopni, woda w basenie jeszcze zimna. Bezpłatne miejsce parkingowe, sporo miejsca a samochod nie był najmniejszy 😉😅 Śniadanie bardzo dobre, zdecydowanie większość była na słodko jak to w kuchni śródziemnomorskiej. Soki przepyszne tak samo jak croissant z pistacjami.”

• „Byliśmy jedynymi gośćmi w hotelu. Blisko centrum i czysto. Piękny ogród i widok z balkonu na morze”

• Hotel Moderno Ocena: 9

„Obsługa bardzo miła, komunikatywna i uprzejma, lokalizacja hotelu bardzo dobra , w pokojach czysto, śniadania smaczne Polecam”

• Hotel Su Barchile Ocena: 10

„Hotel położony w samym centrum miasta. Hotelowa restauracja z bardzo dobrym jedzeniem w normalnych cena . Pokój czysty schludny w stylu włoskim. Śniadanie we włoskim stylu dobra kawa .”

• Hotel Cala Reale Ocena: 9

„Przemiła, zawsze uśmiechnięta obsługa. Pyszne śniadania, czyste pokoje, duży basen.”

• L'Essenza Hotel Ocena: 10

„Czystość, schludność, estetyka pokoju”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Sardinia North