3. Sardynia – opinie o hotelach
  4. Cala Gonone – opinie o hotelu
Włochy Cala Gonone Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel L'Oasi Ocena: 9,2

„Rewelacyjny widok z restauracji. Bardzo ładne otoczenie. Czyste i przestronne pokoje. Duży wybór słonych i słodkich pozycji na śniadanie.”

• Hotel Caramare Ocena: 9,2

„To druga nasza wizyta w tym hotelu-jest idealny: położenie i widok z balkonu. Design, jakość materiałów, wielkość pokoi i łazienek, czystość. Komfort i wygoda dla gości zapewniona, mega pyszne urozmaicone śniadanie i życzliwy personel. Chętnie wrócimy:)”

• „Fantastyczny pobyt, wspaniały personel, pyszne śniadania, piękne widoki, czyste i nowocześnie urządzone pokoje, super lokalizacja!”

• „Hotel przewyższył nasze oczekiwania! Co prawda w Cala Gonone byliśmy tylko na jedną noc i teraz wiemy że to zdecydowanie za krótko! Personnel bardzo pomocny, Pan z recepcji udzielił znakomitych informacji dotyczących zarówno parkingów jak i jedzenia czy dobrych restauracji. Poza schludnym pokojem wyposażonym w ekspres co bardzo nas zadowoliło, największa atrakcją było zarówno jacuzzi jak i stoliki na podeście znajdujące się ostatnim piętrze! Idealne miejsce na relaks, randkę czy grę karcianą z przyjaciółmi! Zdecydowanie polecam ten obiekt, bardzo dobra cena jak na ten standard!”

• Hotel Cala Luna Ocena: 8,4

„Blisko do morza,plaży. Bar na dachu. Obsługa w hotelu. Smaczne różnorodne śniadania.”

• „Hotel w centrum miejscowości z pięknym widokiem na port i plażę. Smaczne i urozmaicone śniadania”

• „Lokalizacja wspaniała, najlepszy widok na góry i zatokę, cisza i spokój, niesamowita okolica. Mimo że hotel jest położony od centrum Cala Gonone, gdzie są skoncentrowane wszystkie restauracje, są 2 ośrodki agroturystyki w pieszej dostępności, w których można zjeść pyszną sardyńską kolację. Sam hotel jest nowoczesny, wszystko jest nowiutkie i czyste. Miły i uprzejmy personel.”

10 najlepszych hoteli w mieście Cala Gonone