Zatoka Orosei Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Gli Ulivi Ocena: 9

„Bardzo czysto, piękny widok, wspaniałe śniadanie. Parking w cenie. Same plusy”

• Hotel La Playa Ocena: 10

„Bardzo cierpliwy i miły personel”

• Hotel Su Barchile Ocena: 10

„Hotel położony w samym centrum miasta. Hotelowa restauracja z bardzo dobrym jedzeniem w normalnych cena . Pokój czysty schludny w stylu włoskim. Śniadanie we włoskim stylu dobra kawa .”

• „Hotel zlokalizowany przy samym porcie, skąd wypływają statki wycieczkowe po wybrzeżu. Na dole hotelu restauracja z bardzo dobrym wyborem dań, w tym z owocami morza. Mieliśmy widok na port, a usypiał nas szum fal. Bardzo pozytywnie. Byliśmy po sezonie więc parking pod hotelem bezpłatny (druga połowa października).”

• „Bardzo fajne klimatyczne miejsce, czyste zadbane, bungalowy jak nowe. Kuchnia wyposażona w podstawowe naczynia. Blisko do morza i do centrum. Bardzo miła obsługa. Na miejscu Bar, więc można coś na szybko zjeść i napić się kawy/piwa/wina itp.”

• Hotel Nettuno Ocena: 10

„Wszystko na bardzo wysokim poziomie,szczególnie Pan z recepcji… na prawdę,dawno nikt nas nie zaskoczył tak wielką serdecznością( po prostu się nami zaopiekowano) Obiekt idealny,wszędzie bliziutko … ach… szkoda było wyjeżdzać”

• „Fajne miejsce, przestronne, blisko portu z aneksem kuchennym. Czysto, komfortowo. Obsługa z hotelu obok, ale pomocna.”

• „Standard i wystrój pokoju, oraz różnorodność śniadań, do tego obsługa recepcji bardzo miła!”

• „Hotel ma wszystko czego potrzeba, zjedliśmy bardzo dobre śniadanie, bardzo ładny widok na morze z terenu hotelu”

• La Ginestra Ocena: 10

„Lokalizacja, spokoj i cisza. Bardzo przestronna willa z wszystkimi udogodnieniami jakich potrzebujesz zeby czuc sie jak w domu. Bardzo sympatyczyny gospodarz przygotowal kosz powitalny z owocami i winem. Zapewniono wszystkie detergenty. Dziekujemy gospodarzowi i żałujemy, że zatrzymalismy sie tam tylko na trzy noce...”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Zatoka Orosei