Zatoka Orosei Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja i czystość”

• B&B Littu Ocena: 10

„Gorąco polecam czysciutki apartament idealny dla spragnionych przyrody turystów. Pięknie romantyczny ogród...wieczorem klimacik jak z filmu. Pyszne śniadanie i fantastyczny właściciel. Wszystko super 💚🤗”

• „pokój ładny, nowy. Bardzo czysto właściciel bardzo miły i pomocny. Polecił nam restauracje oraz atrakcje.”

• Monte Forru Ocena: 10

„Angelo to przemiły człowiek. Zarekomendował nam miejsca do odwiedzenia w okolicy. Serdecznie polecam!”

• B&B Cala Luna Ocena: 10

„mały pensjonat, życzliwi właściciele, piękne widoki, dobre sniadanie”

• „Lokalizacja pani sprzątająca :)”

• Casa Saba Ocena: 8

„Miejsce jest bardzo nastrojowe. Jest to wewnętrzne patio otoczone dookoła wejściami do pokoi z parteru lub z balkonu (na który wchodzi się po schodkach). Na patio rośnie duże drzewo cytrynowe, które było w trakcie owocowania, Jest też jaśmin amerykański i oleander, które akurat kwitły. Na parterze jest pomieszczenie małej ale nastrojowej jadalni z dużym przeszklonym oknem z widokiem na patio. Jeśli pogoda sprzyja wynoszą stoliki na patio i można zjeść śniadanie na świeżym powietrzu. Na śniadaniu można było kosztować lokalnych miodów i dżemów robionych przez sympatyczną właścicielkę. Pokój urządzony prosto, ale wygodnie. Dzięki nowoczesnym artystycznym obrazom na ścianach jest sympatycznie.”

• B&B I Cinque Mori Ocena: 10

„W uroczym górskim miasteczku, wśród ślicznych, wąskich uliczek znajduje się rewelacyjny B&B I Cingue Mori z fantastycznym śniadaniem (home made), podanym na naszą prośbę bardzo wcześnie, bo czekała nas długa wyprawa do najpiękniejszych plaż Sardynii. Pokój w którym spaliśmy, był absolutnie najładniejszy ze wszystkich jakie kiedykolwiek wynajęłam przez booking.com; Urządzony ze smakiem i zadbany w każdym szczególe, nieskazitelnie czysty, romantyczny i bardzo wygodny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, wspaniały kontakt z właścicielami, wszystko dograne i zapięte na ostatni guzik! Doskonały stosunek jakości do ceny. Paola, thank you for everything! 🩷 Zdecydowanie polecam.”

• „Bardzo miła obsługa, nowy obiekt z ładnym widokiem, doskonałe miejsce jeżeli ktoś wybiera się na Cala Goloritze, byliśmy przed sezonem więc z parkowaniem nie było problemu, w pobliżu bardzo dobra pizzeria”

• „Dobra lokalizacja do zwiedzania pobliskich plaż jak Cala Luna albo wąwozu Gorropu Apartament bardzo dobrze wyposażony, parking dostępny. Super śniadania, bardzo mili gospodarze. Niedaleko znajdują się pizzerie i restauracje.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Zatoka Orosei

na podstawie 13 431 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com