2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Chorvatsko hodnocení hotelů
Šibenik Islands Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Kuća za odmor Ivančica Průměrné hodnocení: 10

„Velmi pěkná víkendová chata, pes vítán. Je dál od moře, ale od restaurace, kde dělají výborná grilovaná selátka, je asi 500 m“

• Apartments Marti Průměrné hodnocení: 7

„Pohodlné a dobře vybavené apartmány“

• Bella Homes Camping Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné a čisté ubytování s veškerým vybavením, byli jsme překvapení , jak krásně to tam mají zařízené a moře to jen podtrhlo Parkování hned u baráčku - top Úžasná a klidná lokalita pláž 10 kroků od baráčku. Možnost mnoha výletu (doporučuji určitě navštívit park Krka) 30 min autem z Tisna Mnoho pláží kolem. Majitelka úžasná -super komunikace, hned reaguje , nic není problém , vše hned vyřídí Moc děkujeme ❤️“

• 2 Bedroom Stunning Home In Tisno Průměrné hodnocení: 10

„Naprosté soukromí, bazén, pozemek celý oplocený, vzrostlé olivovníky, posekaná zahrada, ideální pro psa.“

• Apartments Matea Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé místo v centru vesničky Tisno. Jedno z nejhezčích obětování široko daleko pro skupinu 5-7 lidi ideální poměr ceny výkon .“

• Nautica Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Bez snídaně lokalita super.“

• Seaside Apartments Laurus Murter Průměrné hodnocení: 10

„Velmi ochotná a milá majitelka, vždy nám poradila a doporučila nejlepší místa na ostrově ( byli jsme na Murteru hlavně za pěší turistikou). Apartmán byl dobře vybavený, čistý, celkově skvěle vypadající. Kuchyně ideální, prostorná, skvěle zařízená. Velký balkon s výhledem na moře. Parkování zdarma v areálu, z okna vidíte na své auto. Pěší chůzí kousek do centra, restaurace i obchodů, za celý pobyt jsme nemuseli vyjet autem. Ubytování předčilo naše očekávání. Vřele doporučujeme.“

• Seaside Murter Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Prostorná terasa s výhledem na moře.“

• 4 Bedroom Stunning Home In Murter Průměrné hodnocení: 10

„Vše se nám líbilo, krásné ubytování.“

• Dvorine Průměrné hodnocení: 9

„- krásné ubytování s pěkným výhledem na moře - skvěle vybavený apartmán“

Šibenik Islands – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 15 458 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com