2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Okręg Sybin – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Okręg Sybin Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Rumunia zachwycila nas , bardzo udany wyjazd, mnostwo pieknych i ciekawych miejsc bardzo mili, serdeczni ludzie. Pewnie tu wrocimy wiele razy.”

• La căbănute Ocena: 10

„Pobyt udany, spokojna okolica, mili i nie naprzykrzający się gospodarze. Domek, łazienka oraz pościel i ręczniki czyste. Pogoda nam dopisała jedynie wjazd na drogę Transfogarską nam nie wypalił ze względu na śnieg.Droga była zamknięta.Będzie powtórka.”

• FLORESTI HOUSE 21 Ocena: 10

„Niepowtarzalny klimat wiejskiej chaty. Rano budzi Cię kogut i słychać gdakanie kur. Dom czyściutki , pomimo wyglądu z przed 130 lat w środku wszelkie udogodnienia typu mikrofala, elektryczna kuchenka , toaleta i prysznic...Od ulicy dzielą nas wysokie wrota i nikt nie może zaburzyć naszej intymności. Bania opalana drewnem , cudownie ciepłe kąpiele z widokiem na gwiazdy. Super sprawa po męczącym zwiedzaniu zamków. Po 2 dniach czuliśmy się tu jak w domu. Zwolniliśmy... To stary gospodarski domek ze stodołą i obejściem, czuje się wieś....(i wcale nie chodzi o zapachy )”

• „Polecam. Swietna lokalizacja, bardzo czyste i dobrze wyposazone mieszkanie. Bezproblemowy odbior kluczy oraz super cena!”

• Xenopol Central Ocena: 10

„Wyjątkowo piękny i duży apartament - najładniejszy na całej dwutygodniowej trasie wokół Rumunii. Apartament w starym centrum miasta, ale umiejscowiony w wewnętrznym dziedzińcu, co gwarantowało ciszę i spokój, a zarazem bliskość największych atrakcji miasta. Widok z okienka w łazience oraz z ogródka na piękną bazylikę. Stylowo i gustownie urządzona przestrzeń, z dużą sypialnią, kuchnią, strefą odpoczynku, łazienką z prysznicem. W kuchni przekąski, kawa, herbata, mikrofalówka, pralka itp. Łazienka też doskonale wyposażona. Właściciel bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i komunikatywny. Bardzo dobry kontakt w języku angielskim. Cena za apartament trafiła nam się doskonała. Mogę tylko polecać wszystkim.”

• „Lokalizacja jest świetna, tuż przy głównym rynku. Mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy. Pokój i łazienka czyste, jednak sztućce okazały się być niedomyte”

• „Apartament czysty i wystarczający na krótki nocleg tranzytowy”

• Panorama studio Ocena: 9

„Widok, wyposażenie. Wszytko solidne, porządne, z 10 gniazdek, kawa na każdy dzień”

• Filek House Ocena: 9

„Wszystko było naprawdę świetne i bardzo polecam ten obiekt. Czystość, bliskość oraz wystrój to najważniejsze cechy. Można przyjeżdżać w ciemno! Do pokoju wchodzi się bezpośrednio z dworu co nie jest złe, ale troszkę zadziwia. Tak samo jak śniadanie, które jest pyszne i bardzo je polecam, jednak trzeba się chwilkę przejść. Nam to nie przeszkadza, a nawet się podoba bo ulokowane jest przy samym moście kłamców, ale rozumiem że brak informacji o innej lokalizacji śniadania może komuś popsuć plany.”

• „Lokal ok.troche daleko do starego miasta i jeszcze dalej do dworca ....ale jest Uber i bolt... ogólnie Ok”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Okręg Sybin

na podstawie 73 135 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com