2. Recenzije hotela u državi ESP
  3. Recenzije hotela u državi ESP
Sierra de Tramuntana Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Can Roses Ocena gostiju: 9

„U jednoj maloj ulici u centru Soller-a iza obicnih drvenih vrata krije se fantasticna oaza Can Roses. Cim zakoracite u unutrasnje dvoriste doceka vas ljubazno osoblje. Ova starinska kuca ima svoju interesantnu istoriju koja daje poseban pecat. Can Roses vas opcini svojom predivnom bastom u kojoj se nalaze brojni zanimljivi sadrzaji kao sto je prostor za meditaciju, opremljen fitnes studio na otvorenom, kreveti sa baldahinima za lencarenje pored bazena, dzakuzi, prostor za masazu ... Sa prozora nase sobe imali smo izlaz na malu terasu sa pogledom na krovove Sollera, katedralu i planine u daljini. Osoblje je izuzetno predusretljivo. Ova sjajna ekipa je tu da pomogne, objasni, da savet ili da se zajedno lepo ispricate i nasmejete. Zaista smo se osecali prijatno i dobrodoslo!”

• „Bukvalno sve! Imanje je carobno. Starinska porodicna vila nalazi se usred sume. Poseduje predivan unutrasnji patio sa bunarom gde se uz svece uvece moze popiti odlicno lokalno vino dok posmatrate zvezdano nebo iznad vas. U zadnjem delu imanja nalazi se predivan bazen sa lezaljkama, odakle se pruza pogled na starinsku vilu i planine u daljini. Kuhinja je izvrsna: pazljivo sacinjen meni koji se ne sme propustiti (mi smo vecerali) je bio pravo uzivanje! San Grua je pravo mesto za opustanje u predivnom autenticnom ambijentu.”

• Hotel Miramar Ocena gostiju: 9

„Lokacija, čistoća sobe, dobar doručak i korektan odnos osoblja posebno žena koje održavaju čistoću.”

30 najboljih hotela u regiji Sierra de Tramuntana

na osnovu 75 671 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu