2. Dania – opinie o hotelach
  3. Dania – opinie o hotelach
Zealand Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Szczerze nie rozumiem dlaczego ten hotel ma tak niską ocenę. Jeżeli chodzi o stosunek jakość-cena jest rewelacyjny. Pokoje są ciasne, ale czyste i bardzo dobrze wygłuszone, łazienki są w pokojach, jest nawet małe TV. Sam budynek to moloch więc można się poczuć trochę jak w akademiku, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Hall wejściowy jest bardzo duży i ma dużo ławek, stołów, stref, a nawet bar, hall otwarty jest 24h, więc można sobie tam siedzieć ze znajomymi, zamiast w pokoju, co rozwiązuje kwestię ciasnych pokojów. Można też, jak to w Danii, pić w nim swoje piwo, nie tylko barowe :) Śniadanie było zaskakująco dobre, świeże bułki, jeszcze ciepłe, mini pancace'i, dżemy, płatki, kawa, herbata, wędliny, sery, jajka na twardo. Obsługa bardzo miła i pomocna (mieliśmy problem z zamkiem, ale udało go się rozwiązać w dosłownie kilka minut). Bardzo polecam”

• Go Hotel Saga Ocena: 8

„Bardzo dobre śniadania, czysto.”

• „Pasztet - naprawdę smaczny”

• „Widok na morze :) wygodne lozko i codzienne sprzątanie, mile Panie sprzatajace”

• „Śniadania i bliskość komunikacji miejskiej, szczególnie tramwaju wodnego.”

• „Miejsce bardzo fajne, klimatyczne...cisza i spokój można wybrać się na spacer nad morze i naprawdę się wyciszyć...”

• „Lokalizacja”

• „Pokój w dobrym stanie czysty, ładna łazienka do tego miła obsługa wiec polecam. Hotel położony niedaleko przystanku dosłownie 300 m co również jest plusem.”

• „Wygodny hotel, w centrum miasta .Szybkie zameldowanie, miła obsługa oraz dodatkowe atrakcje, takie jak rooftop i sale sportowe, sprawiają, że jest to fajne miejsce na krótki pobyt w Kopenhadze .”

• CityHub Copenhagen Ocena: 10

„Uwielbiam koncept kapsuł, ale tu bardzo mi się podoba możliwość stania w kapsule, ubrania się na stojąco.”