3. Skiathos – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Skiathos Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „* sympatyczna i pomocna gospodyni oraz pani, która sprzątała, * wspaniały widok z balkonu, *zamykana kabina prysznica, * dobre sprzątanie, * darmowa woda do picia, * zimne piwo na przywitanie (to było bardzo miłe i trafione w punkt!) Ευχαριστώ!”

• MANGO Skiathos Ocena: 10

„AMAZING!!!”

• Villa Amy Ocena: 10

„Domki przyjemne, wyspa piękna czego chcieć więcej.”

• Aelia Studios Ocena: 8

„Bardzo miły i pomocny gospodarz. Piękny widok z balkonu, ciche miejsce w pobliżu plaży. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny”

• Rania Studios Ocena: 8

„Bardzo dobra lokalizacja, mili gospodarze. Świetny widok z balkonu na port. Obiekt położony na wzgórzu. Codzienna wspinaczka / dość strome podejście/ nie było to jednak dla nas zbyt dużą niedogodnością. W czasie naszego pobytu wyspę nawiedził cyklon Daniel. Przeżyliśmy straszne dwa dni. Wiele dróg i obiektów zostało zniszczonych i zalanych , mieliśmy to szczęście , że byliśmy na górze - wszystko działało tu bez zarzutu a gospodarze w tym czasie wykazali się dużą troską o swoich gości. Dziękujemy.”

• Takis Studios Ocena: 10

„widok z okna basen spokój”

• Villa Kavourakia Ocena: 8,33332443237305

„Pokoj z bardzo ladnym tarasem i widokiem na morze. Czysto. Dobre wyposazenie pokoju. Dobry dojazd autobusem do samego Skiathos.”

• „Personel na najwyższym poziomie. Zarówno właściielka jak i pani sprzątająca dbają o gości i wkładają w to całe serce. Apartament zgodny z opisem, odświeżony, nowa łazienka. Widok z balkonu przepiękny. Budynek położony jest przy głównej drodze, więc w ciągu dnia słychać przejeżdżające pojazdy, ale w nocy jest cisza.”

• Niso Skiathos Ocena: 10

„Wszystko nowe i wyjątkowo czyste. Właściciele bardzo pomocni i mili.”

• „Duży, przestronny pokój wspólny. Gospodyni przemiła i pomocna. Czysto. Dwie oddzielne sypialnie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Skiathos

na podstawie 27 419 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com