3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Skopelos
Skopelos Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Liossis Rooms & Apartments Scor din comentarii: 10

„Locația a fost excelenta , mic dejun nu am avut .”

• Pansion Episkopi Studios Scor din comentarii: 9

„Gazdele sunt extrem de amabile si ne-au ajutat cu toate informatiile de care am avut nevoie. Camera nu este luxoasa dar este curata si are tot ce iti trebuie. Este un studiou specific grecesc. Prosoapele au fost schimbate zilnic. Deasemenea lenjeria a fost schimbata. Cosurile de gunoi au fost golite zilnic.”

• Pansion Prodromina Scor din comentarii: 10

„Curățenia, locația, gazdele foarte prietenoase și amabile,micul dejun foarte bun, locul de parcare.”

• Studios Filippos Scor din comentarii: 9

„Gazde primitoare, camera mare și cu toate facilitățile necesare (inclusiv chicineta cu veselă), curat, liniște (locația se afla într-o livada de măslini), balcon cu vedere la mare, curtea frumos amenajata, aproape de centrul orașului, parcare.”

• Pansion Platana Scor din comentarii: 9

„Gazda f amabila, locatie liniștită”

• Pansion Prodromina Scor din comentarii: 10

„Totul a fost ok.”

• Pansion Platana Scor din comentarii: 8

„Eleni e o persoana foarte agreabilă. Privelistea din camera noastra era minunată. Casa e pe deal ca tot orasul Glossa, insa e intr-o zona linistita si aerisită.”

• Liossis Rooms & Apartments Scor din comentarii: 10

„Gazdele au fost excelente,ne-am simțit foarte bine!”

„Totul”

• Spiros Rooms Scor din comentarii: 10

„Ne-a placut caldura gazdelor atat la venire cat si la plecare. Ne-a placut foarte mult amenajarea proprietatii si faptul ca proprietatea e mai retrasă, ceea ce aduce cu sine mai multă liniste. De asemenea trebuie mentionat că e mai multa racoare in noptile tropicale de iulie - noi neavand nevoie de aer conditionat in cele 5 nopti..”

Cele mai bune 20 B&B şi hanuri din Skopelos

pe baza a 4.544 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com