3. Comentarii despre case de vacanță în Skopelos
Skopelos Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Studios and Apartments Meri Scor din comentarii: 10

„Amplasare foarte buna. Personal foarte amabil. Raport bun calitate-pret.”

• Sunrise Village Hotel Apartments Scor din comentarii: 10

„Totul, foarte ok totul de vis.”

• Thea Home Hotel Scor din comentarii: 6

„Locatia este așezată pe varful dealului, cu o vedere superba asupra satului si al marii. Camerele sunt reci, nu exista patura, aerul condiționat nu avea baterii, noi am fost in luna mai cand temperatura nu era cea mai prietenoasa. A trebuit sa schimbam camera initiala pentru ca nu funcționa apa calda la dus, iar in cea de a doua camera, in baie, scurgerea era sparta , prin urmare baia a fost plina de apa constat . Propietarul a fost amabil si ne a schimbat camera inițială , singura disponibila fiind cea cu scurgerea sparta. Micul dejun simplu , bufet, ai din ce alege.”

• Marigoula Village Scor din comentarii: 9

„curatenie,amplasarea,linistea”

• Anna Maria - Vanessa Apartments Scor din comentarii: 10

„Este super de curat, foarte aproape de port de bărci și yahturi, este foarte liniște”

• Maistros Suites - Péra Scor din comentarii: 10

„Zona perfecta pentru un sejur linistit, la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului Skopelos. Gazda exterm de amabila, iar view-ul perfect.”

• Irida Apartments Scor din comentarii: 10

„Vederea din suita noastră era fabuloasă. Camera pe două nivele,sus dormitor ,jos living era amenajată cu mult bun gust. Locația excelentă aproape de orașul Skopelos, plaje taverne. Recomand cu drag gazdele foarte amabile.”

• Evlalia Studios & Villas Scor din comentarii: 10

„Locație extraordinara , liniștită, de unde poți admira marea și Skopelos-ul. La 5 min de mers de port și centru. Personalul foarte amabil. Ne-a întrecut așteptările.”

• Faros Coastal Apartments Scor din comentarii: 7

„Locatie - pe faleza, in zona turistica, destinata in principal traficului pietonal. Apartamentul - spatios Gazda - a facut curatenie si a schimbat lenjeria odata le 2 zile. Insula - foarte frumoasa, as putea spune ca am avut parte de cel mai traditional sejur grecesc, cu peisajele cele mai frumoasse si spectaculoase. Apa este Ok dar nu este cea mai frumoasa. Mancarea pe insula - am incercat sa mancam cat mai traditional posibil si a fost super ok. Desii tavernele de pe faleza sunt ok recomandam cu draga inima tavernele de pe stradutele adiacente, cu cateva mese si muzica traditionala.”

• Kalithea Studios Scor din comentarii: 10

„Am revenit aici dupa 2 ani si vom reveni cu drag! Camera este spatioasa, are cea mai frumoasa vedere la mare! Proprietarul este un om de milioane! Se face curatenie in fiecare zi! Restaurantul este top in skopelos! Ospatarii la fel! Multumim pt tot! ❤️”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Skopelos

pe baza a 14.544 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com