2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Kraj bańskobystrzycki – opinie o hotelach
Kraj bańskobystrzycki Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Bristol Ocena: 8

„Wspaniała lokalizacja w samym centrum, szkoda, że hotel nie ma parkingu przy obiekcie i za każdym razem trzeba trochę podchodzić. Niemniej możliwość parkingu (odpłatnie) jest zapewniona.”

• Donovaly 15 Ocena: 9

„Bardzo fajny obiekt, blisko szlaków, jadłodalni i sklepu. Kuchnia wyposażona, łazienka czysta, wi-fi działa super, można także skorzystać z radia i telewizji. Jest także miejsce parkingowe i niedaleko łąki, na których można się przejść z psem. Okolica dość cicha, zwłaszcza o tej porze roku. Na plus także wiatrołap, gdzie można wystawić buty czy jedzenie dla pieska, no i wejście za pomocą kodu - co się przydaje przy większej grupie, nie trzeba przekazywać sobie kluczy. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, mieliśmy niemal od razu odpowiedź na każde pytanie :)”

• Hostel Turist Ocena: 10

„Wszystko na wysokim poziomie. Duże zadowolenie”

• „Hotel po remoncie, wszystko nowe i czyste, kameralna atmosfera, bardzo miły personel. Bardzo fajna restauracja w hotelu, pyszne urozmaicone śniadania-każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie z karty było fantastyczne i bardzo ładnie podane. Pyszne piwo lane, również bezalkoholowe.Bardzo podobała nam się strega wellness, za dodatkową opłatą, ale warto ponieważ była dostępna tylko dla nas. Bardzo duże jacuzzi, 2 sauny, bania z zimną wodą, prysznic, wszystko na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Dodatkowym, bardzo ważnym plusem dla nas była możliwość przyjazdy z psem i yo dużym bo samoyedem. Wszyscy w hotelu byli bardzo miło nastawieni wobec tego faktu, nie było problemu żeby pies siedziałem z nami w restauracji. Okolica piękna i zielona, dobre miejsce wypadowe do wycieczek górskich, my zaliczyliśmy trasy Niżnych Tatr oraz Tatr Zachodnich. Szczerze z całego serca polecamy Chata Tale.”

• „sniadanie europejskie swieze produkty, napoj owocowy energetyczny , dobre spa”

• „Śniadanie rewelacyjne, duży wybór, dobra kawa, mało ludzi. Danie ciepłe i zimne, kiełabaski, jajecznica, sery wędliny jogurty owoce płatki. Brawo!”

• „W obiekcie penzion Drevenica wynajmowaliśmy na długi weekend majowy apartament typu Suite dla 4 dorosłych osób i dwójki nastolatków. Cały agroturystyka bardzo fajnie zorganizowana, jest miejsce na ognisko z rusztem, jest zadaszenia na wypadek gorszej pogody, jest dobrze wyposażona kuchnia ze spora ilością miejsca do spożywania posiłków. Sam apartament jest dwupoziomowy (na górze jest mała sypialnia dla dwóch osób) a na dole jedno łózko podwójne i dwa pojedyncze, łazienka bardzo przestronna i wygodna czyli jest wszystko co do życia potrzebna. O okolicy można by było długo pisać bo jest co zobaczyć przez tydzień albo nawet dłużej. Do Słowackiego Raju samochodem 30 km, na rowerze można się pokręcić dookoła we wszystkie strony świata włącznie z wyjazdem na szczyt Kralova Hola czyli 1946 m n.p.m. W miejscowości Sumiac dwie całkiem fajne restauracje więc po aktywnym dniu można się zresetować przy lokalnym piwie i dobrym jedzeniu. No i najważniejsze to bardzo przyjaźni i pomocny właściciel, który pomoże zorganizować czas na Słowacji a jeśli tego zechcecie siadzie z Wami przy ognisku i opowie co nieco o historii miejsca. Polecam.”

• „Nie było szwedzkiego stołu. Śniadanie było bardzo obfite. 0”

• „piękna okolica - ale obsługa nie umiała nawet określić dojścia do szlaku”

• Hotel Salamander Ocena: 7

„Śniadania smaczne i urozmaicone w formie szwedzkiego stołu. Było z czego wybierać. Także dużo ciast i croissanty. Kawa, różne rodzaje herbat i kilka soków. Atutem bliskość centrum.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kraj bańskobystrzycki