Sobrarbe Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dzięki dogodnej lokalizacji zrealizowaliśmy w ciągu jednego dnia nasz plan odwiedzenia Parku Narodowego Ordesa. Hotel bardzo klimatyczny. W sąsiedztwie znajduje się stadnina koni, ale nam to nie przeszkadzało , traktowaliśmy to jako dodatkową atrakcję.”

• „Obiekt zlokalizowany w spokojnej i ładnej okolicy. Na miejscu wszystko dostępne, nie trzeba jechać do sklepu czy restauracji, bo są na miejscu. Miła obsługa. Polecam :)”

• „dobre”

• Hotel Palazio Ocena: 10

„Wspaniałe miejsce z jeszcze bardziej wspaniałymi widokami na Pireneje. Obsługa przesympatyczna i bardzo życzliwa. Śniadania klasyczne - grzanki, kawa, wędliny, ser itp. - tak domowo. W ogóle panuje tam raczej domowa atmosfera. Bar czynny od rana do wieczora. Smaczną kolację można zjeść (menu dnia) w restauracji otwieranej o g.20.00. Byliśmy zaskoczeni, że obiekt jest tylko **, bo zasługuje na ***. Doskonałe miejsce na wypady w Pireneje - Dolina Anisclo, Dolina Vio, Dolina Ordesa, a nawet schronisko Goriz pod Monte Perdido.”

• Edelweiss Hotel Ocena: 8

„Hotel położony tuż przy trasach w dolinie Ordesy. Bardzo klimatyczna miejscowość, dużo knajpek okolicy. Personel mega pomocny. Zostawiliśmy kurtkę w pokoju, została nam odesłana. Śniadanie domowe, różnorodne.”

• Silken Ordesa Ocena: 10

„Świetna lokalizacja dla wycieczek w Dolinę Ordesy”

• „Podobało mi się położenie schroniska - w samym centrum Torli, ale z dala od głównej ulicy, w zaciszu. Obiekt blisko przystanku autobusowego do Ordesy, blisko restauracji i sklepów.”

• Hotel Latre Ocena: 7

„Lokalizacja, klimatyczne miejsce. Czysto”

• „Idealna lokalizacja w centrum Torli, bardzo dobre miejsce wypadowe do Parku Ordesa, smaczne śniadania, basen przy hotelu.”

• „Sam obiekt , uroczy hotel”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Sobrarbe