Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Bulgārija - viesnīcu atsauksmes
  3. Bulgārija - viesnīcu atsauksmes
South Coast Black Sea Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par brīvdienu naktsmītnēm

Jaunākās atsauksmes

• Студио Бургас Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Studijas saimniece bija ļoti laipna, sagaidīja mani , kaut gan lidojuma reiss kavējās . Visu parādīja. Bija padomājusi , lai būtu arī pludmales dvielis. Tā kā mans vilciens bija vakarā , ļāva atstāt koferus studijā un uzturēties pēc studijas uzkopšanas. Pavadīja arī mani, izsauca taksometru.“

• Aparthotel Royal Marina Beach Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Lokācija lieliska apm.30 km no Burgasas, klusa mierīga vieta,pašā jūras krastā.Brokastis labas.Tīrs ,sakopts“

• Lux Apartment " Central street " Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Apartamenti gaumīgi iekārtoti ar visu nepieciešamo dzīvošanai - virtuve, dušas telpa, guļamistaba, TV, Wi-Fi. 5 min no autoostas Jug un dzelzceļa stacijas. Pilsētas centrs. Pludmale 10-13 min.“

• Pomorie Seafront Apartments Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss bija super noteikti vēl atgriezīšos“

• „Netālu no centra, sakopta, klusa vide, piemājas pludmale, sēdi uz terases un vēro jūru, bijām maija beigās, mums patika. Labiekārtots nummurs, gulta, matracis ērts,“

• Marina Studio Viesu sniegtais vērtējums: 6

„Atrašanās vieta bija zināma rezervējot naktsmītni. Naktsmītne atbilda gaidītam.“

• Sunrise Apartments, Pomorie Viesu sniegtais vērtējums: 8

„ļoti tuvu pludmale un visi veikaliņi,kafejnicas un centrs Pomorja.“

• ViApartment Viesu sniegtais vērtējums: 10

„The best ❤️“

• Studio Marrone on Bogoridi Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti atsaucīgi viesu uzņēmēji. Rūpējās par mūsu vajadzîbām un ērtību. Apartamentos bija pieejams kafijas automāts, kafija, tēja. Gatavošanai pieejama eļļa, sāls, pipari. Pulveris veļas mazgàšanai. Izcila vieta, tuvu autoosta, pretējā ielas pusē perfekta ēstuve.“

• Dom Eli Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Saimniece ļoti atsaucīga. Uzkopšana telpās regulāra.Apkārtnē viss nepieciešamais: veikaliņš ar pirmās nepieciešamības precēm, bērnu laukumiņš, kafejnīcas ar plašu ēdienkarti par pieņemamām cenām, līdz pludmalei 5 minūtes, pa ceļam var nopirkt svaigi ceptas maizītes.“

30 vislabākās brīvdienu naktsmītnes reģionā South Coast Black Sea

Balstoties uz 48 663 brīvdienu naktsmītņu atsauksmēm Booking.com mājas lapā