2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
South-East France Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Sous L'Olivier Průměrné hodnocení: 10

„Ubytovaní předčilo moje očekávaní, překrásná zahrada, klid a pohoda, prostor pro nás a psy, naprosto výjimečná snídaně, mála kuchyňka ze vším je porad k dispozici, milá, přátelská, ochotná pomoc kdykoliv ubytovatelka, která je teď našim andělem. Tony pozdravuji :-)) Julie“

• VILLA MIAMI Průměrné hodnocení: 10

„Příhodná lokalita, nádherný výhled na moře. Komfortní ubytování a skvělé služby.“

• Chambres d'hôtes Avignon Průměrné hodnocení: 7

„Prostorné sdílené a dobře vybavené místnosti (kuchyň, obývák), příjemná ložnice. Lokalita v klidné části města.“

• Les coronilles Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně, rady na výlety, domácí večeře“

• Le mas Roc'amour Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla výborná, zajímavé a současně dobré bylo zařízení pokoje ve stylu starých domů, výborné parkování i péče majitele o hosty“

• Maison Olea Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo naprosto perfektní, předčilo naše očekávání a užívaly jsme si nejen hezký čistý pokoj, ale hlavně poskytované služby. Hostitelky jsou úžasné a snaží se klientům zajistit maximální komfort. Cítily jsme se s kamarádkou opravdu skvěle a to díky Juliet a Sofii. Staraly se o nás moc hezky, připravily nám dokonalé snídaně na míru z kvalitních surovin i s ohledem na naše intolerance.“

• B&B Villa Roumanille Průměrné hodnocení: 10

„Velmi přátelské přivítání s možnosti domluvit se v anglickém jazyce. Ubytování velmi pohodlné se vším vybavením a krásnou zahradou u domu. Přitom pěšky dosažitelné centrum města“

• Chambre d'hôtes Les Boutons d'Or Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování v malém domku v zahradě, naprostý klid, k dispozici bazén. Cena odpovídá poskytnuté službě.“

• Les Terrasses de Lô Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo, milá paní hostitelka, vše čisté a moc hezky zařízené, skvělá snídaně 👍“

• Un Mas en Ville Průměrné hodnocení: 9

„Nádherný dům v Provance stylu, doladěný do nejmenších detailů. Poloha ubytování v centru. Krásně naservírované snídaně. Horká vířivka a bazén pro osvěžení. Večery na dvorku u bazénu, pohoda a vstřícnost personálu. Voňavý jasmín a spousta rostlin….“

South-East France – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 426 950 recenzí B&B a penzionů na Booking.com