2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Franţa
South-East France Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Escale de Nice Scor din comentarii: 9

„Amplasarea, dimensiunea camerei, atenția acordată de Alex și dorința ca totul să fie în regulă.”

• Residence Club Inn Scor din comentarii: 10

„Totul. A fost minunat , locația aproape de toate punctele de interes Am pregatit micul dejun , cafeaua a fost delicioasa Am fost un grup de 10 prieteni”

• Villa Arca Scor din comentarii: 10

„Poziționarea.”

• La Bastide Des Selves Scor din comentarii: 8

„curățenie, camere spațioase, piscină”

• Residence Share Inn Scor din comentarii: 10

„Excelent amplasat, camera mica (in stil frantuzesc) dar foarte practica; mi-au placut in mod special salteaua si pernele; lucru foarte important dupa o zi intreaga de luat orasul la pas 😁 Desi nu am folosit bucataria, aceasta este clar un bonus. La fel si cafeaua oferita. Un loc ideal pentru cei orientati spre atractii turistice si plimbari.”

• „Superba locatia, liniste si priveliste frumoasa spre gradina. Micul dejun a fost diversificat si delicios, proprietarul s-a ocupat de toate dorintele noastre si ne-a servit cu tot ceea ce aveam nevoie. Camere frumos amenajate si o baie impresionant de mare, frumos amenajata cu cada, cabina de dus si doua chiuvete cu vedere tot spre gradina. Multumim frumos pentru gazduire, ne-am simtit foarte bine.”

• Pied à Terre en Ville Scor din comentarii: 9

„Micul dejun a fost suficient, cu diverse produse de calitate, chiar ne-am simţit rasfăţaţi. Gazdele noastre foarte amabile, ne-au asigurat cu discreţie un sejur plăcut. Le mulţumim şi pe această cale. Chiar dacă adresa nu a fost chiar aproape de centru, legătura cu metroul M1 către Vieux Port şi chiar Gare St. Charles, apoi opţional, cu tramvaiul T1, ne-au dat posibilitatea să ne deplasăm în voie şi să vizităm cât s-a putut de mult.”

• „Locație foarte curata, parcare privata, gazde profesioniste și amabile.”

• Casa Del Castell Scor din comentarii: 1

„Nada”

• Chambre moderne, proche Monaco Scor din comentarii: 10

„O locație excelenta la câteva minute de mers pe jos de Casino-ul din Monte Carlo. Sou, gazda noastră a fost foarte amabilă și ne-a ajutat cu toate solicitările și a avut grijă de bagajele noastre și după ce am eliberat camera. Unitatea dispune de un mic frigider, un aparat de preparat cafea si veselă pentru 2 persoane. Pe străzile adiacente sunt suficiente restaurante și supermarketuri. Vom reveni cu drag când se va ivi ocazia!”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din South-East France

pe baza a 426.950 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com