2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Franţa
South-East France Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Residhotel Vieux Port Scor din comentarii: 7

„Poziția foarte bună față de Vieux Port.”

• Saint Charles Scor din comentarii: 10

„Un apartament la 7 minute de gara St Charles, situat la parterul unei cladiri, foarte mare și curat, dotat cu tot ce este necesar, terasa exterioara cu ieșire din living, comunicare foarte bună cu proprietarul.”

• „Apartamentul este situat la etajul 2 a unei cladiri din pitorescul cartier Panier. Este la 5 minute de mers pe jos de Mucem sau de Portul Vechi din Marsilia. In apropiere sunt suficiente terase unde se poate lua masa. In cele 2 zile in care am stat in Marsilia am folosit foarte putin transportul in comun, apartamentul fiind foarte aproape de principalele atractii turistice.”

• Résidence Petite Californie Scor din comentarii: 7

„Locația e foarte aproape de plajă şi self check-inul e uşor de făcut. Gazda ne-a ajutat cu indicațiile pentru a ajunge la proprietate.”

• Place du Pin Scor din comentarii: 9

„Locația este foarte bună. Aproape de stații de metrou, tramvai, port.”

• Twenty Business Flats Nice Angely Scor din comentarii: 8

„Amplasare buna, aproape de gara de tren.”

• Cannes Maria By SCLS Locations Scor din comentarii: 8

„Ok”

• Swiss Star - Easy Home Booking Scor din comentarii: 9

„Aparatamentul este curat, echipat cu tot ce trebuie. Locatia este ideala, aproape de statiile de autobuz/tramvai/tren. Ne-am simțit confortabil.”

• „Locatia e la un parter de bloc cu o curte proprie in spate, frumos amenajata. Este foarte aproape de plaja si de mijloace de transport in comun”

• Floramarine Scor din comentarii: 10

„Apartamentul mi-a depășit așteptările, are toate facilitățile necesare.Totul este foarte curat , gazda prietenoasă și foarte amabilă, iar orașul Saint Raphael este superb. Recomand cu căldură!”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din South-East France

pe baza a 1.163.155 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com