2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
South-East France Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• feuillade ancien Оцінка за відгуками: 8

“Справжня французька вілла, на вході мене зустрічав таємничий чорний кіт та барани за огорожею з іншого боку дороги)) Дуже затишно та романтично. Квмната огромезна. Спалося як у дитинстві. Велика парковка.“

• A & H Rooms + WIFI Оцінка за відгуками: 5

“Ціна“

• Chambre chez particulier centre ville - Nice Оцінка за відгуками: 9

“Все добре, тільки wi fi не спрацював“

• Clos de la Colombe Оцінка за відгуками: 10

“Заселення до 21:00. Ми по часі не встигали, далека дорога. Господар поставився до нас з розумінням заселилися о 23:00 Зустрів нас гарно весело, дав ключі, оплатили на наступний день. Господиня готелю також привітна, весела 😁 Сніданок смачний, кава з апарату тостер з маслом і сиром, йогурт але не солодкий, абрикоси, черешні, міні кекс, сік. Готель по дизайні цікавий, гарний. Кімната простора, гарна, чиста. Ліжко зручне. Не вистачало одноразових тапочок. Враження від ідеальної тиші. Ми виспались класно. На вулиці також дуже гарно, затишно очі і душа відпочиває. Нам дуже сподобалось. 🤗 Обов'язково повернемось ще. Рекомендуємо 🇨🇵“

• “Дуже сподобалось як прибирали, було чисто постійно.“

• monaco, CHAMBRE LUXE, à 250M casino Оцінка за відгуками: 10

“- Відмінне розташування - Краще чим на фото - Поруч ескалатор - О все необхідне для проживання - Чисто та сучасно - Краща ціна за гарне житло“

• Residence Share Inn Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований у дуже зручному місці. Кафе, ресторани, супер маркет, море все дуже близько. Було чисто і комфортно. Ще нам сподобалось, що можна приготувати там їжу, дуже зручно. За ці гроші це було на 10+“

• La Scierie Оцінка за відгуками: 10

“Господар та господиня прекрасні люди! дуже класна атмосфера в будинку хороший сніданок, все чудово.“

• Come&Sleep Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування від ж/д вокзала і автовокзала. Сподобалось як приймали.“

• Mas de Lafeuillade Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалось окрім сніданку“