2. USA hodnocení hotelů

„Vypadalo velmi hezky“

• Courtney's Place Historic Cottages & Inns Průměrné hodnocení: 5

„Dobrá poloha.“

• Ambrosia Key West Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé umístění v centru Key West a zároveň velmi klidné místo. Autentické ubytování v typickém domě (Apartmá Queen) pro Key West. Fajn bazény. Snídaně dobrá, vejce, slanina, sladké, džus, káva. Celkově super a doporučuji jako ubytování na keys!“

• Comfort Inn Fort Myers Northeast Průměrné hodnocení: 9

„Klasický Comfort Inn, kde neuděláte chybu. Cena za ubytování zrovna v tomto našem týdnu díky zájmu byla o něco vyšší než obvykle, ale byli jsme rádi za obvyklou kvalitu kterou nabízí, parkování zdarma pod kamerou, kvalitní wifi, snídaně, káva i nápoj po celý den zdarma, odpoledne navíc teplé cookies ke kávě. Bazén jsme neměli čas navštívit, ale byl otevřený. A letiště nedaleko.“

• The Pelican Key Largo Cottages Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj byl mali ale na přespani mi stačil . K dispozici mikrovlnka .lednice . Venku posezeni .par kroku k moři . Mili personal .parkovani přimo před domem. Super cena na keys 🙂doporučuji“

• Habitación Céntrica calle 8 Miami Průměrné hodnocení: 10

„Carmen byla skvela, nikdy jsem nezazila tak vrele privitani. Poradila kam jit na veceri, jeji dum je oaza klidu“

• Sawgrass Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita“

• The Cabana Inn Key West - Adult Exclusive Průměrné hodnocení: 10

„Ubytovani bylo super. Hlavně pan Patrik byl vynikající. Přivítal nás, vše nám poradil. I ostatní personal byl přívětivý a milý. Hotel je umístěn v ulicce u hlavní rušné ulice(její ruch nerusi). Ubytovani doporučuji. Jitka“

• L'Habitation Guesthouse- Adult Exclusive Průměrné hodnocení: 10

„Vše“

• Lovely & Modern Room in Miami Průměrné hodnocení: 7

„Ubytování má skvělou polohu. Do centra Miami to je 45 minut a je vhodné na výlety směrem na jih na Florida Keys nebo do Everglades. Výhodou je také parking přímo před domem.“

South Florida – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 71 512 recenzí B&B a penzionů na Booking.com