Sporady Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• nostalgo Ocena: 10

„Doskonała lokalizacja obiektu.Znalazlam go bez problemu,jest wywieszony szyld.Pokój czysty i z niezbędnymi sprzętami. Gospodarz bardzo miły i dostępny.”

• AVOCADO Skiathos Ocena: 10

„Świetna lokalizacja i bardzo miły personel.”

• Sokaki rooms Ocena: 10

„Świetna lokalizacja. Gospodarz bardzo miły i pomocny . Natychmiast odpowiadał na pytania . Miłe zaskoczenie z transferem na i z lotniska.”

• Stefanis House Ocena: 10

„Lokalizacja , czystość mieszkania oraz kontakt z właścicielką bez zastrzeżeń. Widok z tarasu obłędny. Możliwość pozostawienia bagażu w holu na parterze w oczekiwaniu na lot. Podwózka na lotnisko przez właścicieli. Bardzo Dziękujemy jeszcze raz właścicielom za cudowny pobyt. Zapewne jeszcze do nich wrócimy. Wszystko na 10 z plusem :)”

• „W Grecos ART SKIATHOS zarezerwowałem dwa noclegi. W dniu przyjazdu otrzymałem wiadomość,, że ze względu na awarię sieci elektrycznej mój pobyt nie jet możliwy, ale Grecos ART SKIATHOS zarezerwował dla mnie pokój w hotelu w pobliżu. Rzeczywiście po przyjeździe do wskazanego hotelu nie było żadnego problemu z zameldowaniem :-) czy też z płatnością Pokój który otrzymałem był wprawdzie dużo mniejszy niż ten, który zarezerwowałem w Grecos ART SKIATHOS, ale był bardzo czysty, a łóżko było wygodne. Z ulicy wprawdzie dochodził hałas przejeżdżających motorów i quadów, ale dwa sympatyczne koty na tarasie :-) wynagradzały te niedogodności. Tak więc moje wspomnienia z pobytu są bardzo dobre :-) Bez problemu odpocząłem po intensywnej wędrówce po wyspie. No i jeszcze jedna rzecz: bardzo dobra i bardzo sympatyczna komunikacja z Grecos ART SKIATHOS! Tak więc Polecam!”

• Traditional House Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, przepiękny widok z okna oraz tarasu, który jest do dyspozycji gości. Świetnie wyposażona kuchnia i miła obsługa.”

• EVANS Skiathos Ocena: 8

„Pobyt na 1 noc okej, na dłużej wybrałbym coś innego. W maju/czerwcu 25-40 EUR to bardzo dobra cena jak za ten pobyt. Pokój podstawowy, bardzo czysty. Lodówka w pokoju. Pan na recepcji miły i pomocny. Klimatyzacja jest, ale nie korzystaliśmy.”

• Nostos Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, widok za milion dolarów. Właścicielka przemiła. Wszystko się zgadza w tym miejsca. Cena odpowiednia do jakości 👌”

• Sun Accommodation Ocena: 10

„Wspaniała bardzo pomocna obsługa, bardzo smaczne świeże sniadanie, brak zarzutów co do częstości w pokojach, czy na terenie na zewnątrz. Ogromny plus za lokalizacje, kilka minut spacerkiem od portu głównego, po drodze supermarket. Brak zarzutow, na pewno tu wrócę przy kolejnym pobycie na Skopelos”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Sporady

na podstawie 12 798 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com