2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u državi GRE
Sporadi Proverene recenzije pansiona i gostionica od stvarnih gostiju

• Nikos Victoria Ocena gostiju: 10

„Sve nam se dopalo. Gazdarica Aspa je fenomenalno a osoba!!!”

• Nikos Victoria Ocena gostiju: 8

„Najbolji utisak je ostavila domacica kuce koja je bila preljubazna, posteljinu i peskire nam je menjala svakog dana i na polasku dala predivan poklon. Ona je fantasticna! Apartman je lepo opremljen kuhinja ima akoro sve sto vam je neophodno.”

• Albatros Ocena gostiju: 10

„Prelep pogled iz sobe koji se pruža na luku. Krevet preudoban i velik. Higijena je odlična, peškiri i posteljina se menjaju na tri dana. Odlična je lokacija, blizu su market, pekara i šetalište. Domaćini ljubazni i uslužni. Opuštena atmosfera koja je upotpunila savršeni odmor na predivnom ostrvu. Za svaku preporuku i sigurno će biti moj izbor kada ponovo dođem na Skopelos!”

• EVANS Skiathos Ocena gostiju: 10

„Soba je bila perfektno cista. Dopalo mi se to sto se soba cisti svaki dan, terasa je ogromna sa izuzetno udobnim stolicama za sedenje i prelepim pogledom na bastu i palme. Soba je prostrana sa friziderom i tv-om. Internet je brz. Ljubaznost osoblja je na vrhunskom nivou. Lokacija objekta je fantasticna. Ewans se nalazi blizu Papadiamanti ulice, svega 3-4 min pesice a dovoljno je uvucen od glavne ulice tako da nema buke. U samoj blizini objekta se nalazi pekara, supermarket i restoran. Preporucujem ovaj objekat jer je zaista savrsen. Odlican odnos cene i kvaliteta pruzene usluge.”

30 najboljih pansiona i gostionica u regiji Sporadi

na osnovu 12 798 recenzija pansiona i gostionica na Booking.com veb sajtu