2. Bulharsko hodnocení hotelů

„Večerní program“

• Best Western PLUS Premium Inn Průměrné hodnocení: 9

„Umístění Hotelu, bazén, All inclusive, vstřícnost personálu.“

• Hotel Saint John Baptist Nessebar Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní, včetně jídla. Doporučuji polopenzi.“

• „Přesto že byl konec sezóny byla hotelová kuchyně naprosto výjmečná. Díky malému počtu turistů byl v destinaci klid, který nám vyhovoval.“

• Wave Resort - Ultra All Inclusive Průměrné hodnocení: 9

„Skvely 5-hvezdickovy hotel, perfektni uklid pokoju. Pokoje velmi pekne, vyhled z balkonu sikmo na more. Na pokoji doplnovany minibar v cene a Nespresso kavovar (kapsle take doplnovali denne). Cista udrzovana plaz, cely areal pekne uklizeny. Vyhrivane bazeny (krome dlouheho prostredniho), obrovsky vyber jidla. V cene ultra-all-inclusive asi 20 koktejlu. Krome venkovnich je tu i vnitrni bazen, sauna a slusne vybavene fitko. Shuttle bus zdarma do Pomorie (nutna rezervace). Prijeli jsme v 11:00 (check-in byl mozny az ve 14:00),, ale dostali jsme pasky a mohli hned vyuzit sluzby. Vecerni program (artisti, latinskoamericke tance atd.)“

• Viand Hotel - Premium All Inclusive Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé ubytování, přátelský a ochotný personal, který se snažil udělat maximum pro to, aby pobyt byl co nejkrásnější a nejpohodlnější. Výborné jídlo po celý den, dost variací i pro vegetariány, drinky a fresh byly super. Dokonce byl i večer v tradičním stylu, což bylo pěkným zpestřením a poznáváním tradic. Pláž je kousek od hotelu, počasí bylo skvělé i na konci září, výhled na moře z balkónu je parádní. Byla to nádherná dovolená a určitě přijedeme znovu :)“

• Voya Beach Resort - Ultra All Inclusive Průměrné hodnocení: 10

„velmi dobrý hotel, strava i nápoje, pozor - některé pokoje jsou směrem do ulice a na okolní zástavbu, doporučuji připlatit za výhled na moře/na bazén možnost parkování v garáži“

• Hotel Slavyanski Průměrné hodnocení: 8

„Skvelý ochotný personál. Perfektná poloha pár metrov od pláže. Super bazén s lehátkami a barom. Výhľad na more s balkónom :)“

• Voya Beach Resort - Ultra All Inclusive Průměrné hodnocení: 10

„Hotel je nový, čistý, moderní“

Sunny Beach Region – 30 nejlepších hotelů