Регион Слънчев бряг Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Аглая 2 Оценка от отзивите: 10

„Страхотно студио с всички удобства и отношение към детайла, на крачка от плажа и в близост до магазини и заведения.“

• GIA Waterfront Beach Apartment Оценка от отзивите: 10

„Местоположение-на самия плаж и уникално разположение и локация до всички увеселителни заведения.“

• Апартаменти Дани Оценка от отзивите: 10

„Домакинът беше изключително добронамерен и дружелюбен! Настаняването ни беше за 23:00, но той прояви разбиране и ни изчака до 23:30. В стаята имаше всичко необходимо за един престой.“

• Perla Apartments First Line Оценка от отзивите: 10

„Всичко. За трета година отсядам при вас и отново ще го направя. Локация,персонал,гледка,храна,басейн,паркинг.. всичко има и е на ниво,уникални сте. Много съм доволна! Благодаря!“

• Apartment Kalin complex Aurelia-RAVDA Оценка от отзивите: 10

„заведения около апартамента , цените са много достъпни, от басейна направо на плажа“

• PARADISO 102 PRIVATE SEA VIEW Apartment Оценка от отзивите: 9

„Всичко беше много добро“

• Studio Sea Pearl Оценка от отзивите: 10

„Много мило отношение на домакините. Безупречна чистота, феноменална гледка. Студиото е оборудвано с всичко необходимо. С огромно удоволствие бих посетила отново.“

• Каскадас Фемили Ризорт Оценка от отзивите: 10

„Всичко бе превъзходно❤️Изненадахме се приятно,защото рядко в България качество-цена отговарят на 100%Стая,басейни,флората,персонала-Браво на Вас!Кучето ни бе добре прието.Благодарим Ви!Съвсем скоро отново ще сме при Вас!❤️“

• SUNNY BEACH PLAZA 33 Studio Оценка от отзивите: 1

„Няма такова нещо.“

• Таня 10 Оценка от отзивите: 10

„Любезна домакинка,удобна локация,много сме доволни!“