2. Dania – opinie o hotelach
  3. Syddanmark – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Syddanmark Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniałą lokalizacja, spokój, cisza, super podejście właścicieli do klientów”

• „Apartament przestronny, bardzo dobrze wyposażony, bardzo czysty. Kontakt z właścicielem bardzo dobry. Przed domkiem można miło spędzić czas w pięknym ogrodzie.”

• „Blisko było do Rema 1000,Netto, legohouse, 3 minuty na piechotę. do Legolandu 15-18minut na piechotę.”

• „Bardzo dobre warunki, wszystko co potrzebne na miejscu, dobra lokalizacja, czysto i przyjemnie. Dodatkowo dobry kontakt z organizatorem, gorąco polecam!”

• „Świetnie przemyślane miejsce, idealne dla rodziny lub całej grupy przyjaciół, pełne atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Pokoje/apartamenty przestronne i dobrze wyposażone, nawet jeśli czegoś nie było w pokoju prawie z całą pewnością można to było znaleźć w częściach wspólnych ( od suszarki do włosów przez dodatkowe garnki/naczynia po foteliki do karmienia niemowląt itd.). Nasze dzieci tak polubiły to miejsce, że przekonały nas do zmiany planów i powrotu do Hestkaer FR😄”

• „Bardzo dobra lokalizacja tuż koło muzeum, blisko do sklepu”

• „Wszystko super.”

• „Cały ośrodek jest świetnie przystosowany dla dzieci, z wieloma dostępnymi atrakcjami, ciężko P nudę na obiekcie. Bardzo dobrze zlokalizowany i zorganizowany ośrodek”

• Dalsgaard Ocena: 10

„Przestrzeń”

• „Super miejsce na wypoczynek z rodziną. Plac zabaw, trampoliny i inne atrakcje dla dzieci. Najlepsze i najbardziej popularne u nas okazały się zwierzątka w zagrodzie. Dzień musiał się zacząć i skończyć od odwiedzin świnek, lam, strusi, sarenek i koni. Dzieci zachwycone, więc rodzice jeszcze bardziej 😃 Blisko Legoland i Lalandia. Pokoje czyste i przytulne. Kuchnia dobrze wyposażona. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tu wrócimy.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Syddanmark

na podstawie 49 170 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com