2. Dania – opinie o hotelach
  3. Syddanmark – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Syddanmark Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój taki jak na zdjęciach. Czysto i schludnie, w łazience suszarka i mydło. Bardzo blisko legoland i lalandia. Sam camping na dużym terenie, fajnie zagospodarowanym. Na campingu jest sklep ale ceny kosmos. Można się przejść dalej do supermarketu i ceny już w normie. Śniadanie w miarę ok ale trzeba pamiętać o rezerwacji stolika. Pościel i reczniki dodatkowo płatne ok 50 zł od osoby. My tam tylko spaliśmy i było tak jak się spodziewałam po wcześniej przeczytanych opiniach.”

• „Bardzo dobrze wykorzystana mała przestrzeń domku. Świetny taras z ogrodem. Dużo atrakcji dla dzieci.”

• „Bardzo przestronne i czyste mieszkanie, wygodne łóżka, spokojna i cicha okolica, spacerem 8 min do pobliskiego marketu, 25 minut spacerem do legolandu. Kontakt z właścicielem przez Whatsap. Polecamy!!!”

• Kammerslusen Ocena: 10

„Przepięknie położone miejsce, kilka kilometrów od miasta, wokół tylko łąki, rzeka, cisza i spokój :) apartament bardzo przestronny i dobrze wyposażony, świetne miejsce także na dłuższy pobyt”

• Bolding Apartments Ocena: 10

„Spokój, czystość, komfort, wygoda, estetyka, plac zabaw dla dzieci”

• Lalandia Billund Ocena: 8

„Domek bardzo czysty, dobrze wyposażony i stosunkowo przestronny. Teren wokół bardzo zadbany. Wiele atrakcji dla dzieci (place zabaw, parki linowe, tory dla rowerów itp.). Teren ogromny. Fajnie że kursuje "kolejka", którą można przemieszczać się między domkiem a Lalandią.”

• „Wygoda apartamentu, doskonałe wyposażenie kuchenne, dobra lokalizacja, blisko do sklepów i atrakcji Billund. Wspaniały gospodarz, uczynny i szybko odpisuje!”

• „Duża przestrzeń ponieważ było nas 9 osób. Lokalizacja dosłownie 8 minut od Legoland.”

• „Blisko legohouse, blisko sklepów, ogólnie ok”

• „łózka piętrowe dla dzieci”