2. Srbija: recenzije hotela
  3. Srbija: recenzije hotela
Planina Tara Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Apartmani Terase Prosječna ocjena: 10

„Domaćini su divni, sobe čiste a lokacija odlična!”

• Kuca Drinska dolina Prosječna ocjena: 9

„Preljubazna i prijatna gazdarica. Tolerisala je moje kašnjenje. Sobe su čiste, ležaj udoban. Sve pohvale.”

• Apartmani Terase Prosječna ocjena: 10

„Oduševljena sam. Vidimo se na ljeto opet.”

• Brvnara Miris Bora Prosječna ocjena: 10

„Preudobna kućica sa savršenim pogledom! Domaćini su bili jako ljubazni, predusretljivi i dostupni za sve informacije. Smeštaj za svaku preporuku!”

• Brvnara Miris Bora Prosječna ocjena: 10

„Apartman je mali i ušuškan, idealan za dvoje. Ima divan pogled na šumu i prostrano dvorište. U potpunosti je opremljen i za duži boravak. Izuzetno je čist i lepo održavan. Sređen je u skladu sa prirodnim okruženjem, tako da boravak u njemu zaista doprinosi doživljaju planine i prirode. Domaćini su jako ljubazni i uslužni. Sve preporuke.”

• Apartmani Terase Prosječna ocjena: 10

„Domaćini ljubazni, krevet preudoban, pogled fantastičan!”

• Neva sobe sa pogledom na planine Prosječna ocjena: 10

„Svaka preporuka. Posebna pohvala za ljubaznost i gostoprimstvo domaćina!”

• Brvnara Miris Bora Prosječna ocjena: 10

„Brvnara je prelepa, apartman savrsen i domacini jako ljubazni. Lokacija i pogled za uzivanje i opustanje mozga 😉”

• Neva sobe sa pogledom na planine Prosječna ocjena: 10

„Jako srdačan domaćin, gospodin Dragan, otkrio nam je mjesta koja nismo ni očekivali da ćemo posjetiti. Uz humorističan i nenametljiv pristup, učinio je ovo putovanje sadržajnije. Smještaj je bio jako udoban, čist, ima sve neophodne sadržaje, a lokacija i pogled su izvanredni! Tople preporuke za boravak!”