2. Srbija: recenzije hotela
  3. Central Serbia: recenzije hotela
  4. Šljivovica: recenzije hotela
Srbija Šljivovica Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Tarska Čarolija Prosječna ocjena: 9,9

„Vikendica na Tari je pravo mjesto za odmor od urbanog života.Potpuni mir i tišina.Vikendica je jako udobna i ugodna.Pravo mjesto za odmor i punjenje baterija.Objekt je bio cist i uredan kad smo stigli.Gazda je bio ljubazan i stojao nam je na raspologanju svaki dan.Preporucujem svakom da dode i iskusa takav nacin odmora.Nacionalni Park Tara je jako lijepo mjesto.Prava priroda.”

• The Tara Concept Prosječna ocjena: 9,5

„Sve nam se dopalo, domaćini divni, lokacija za one koji vole da se odvoje od ljudi je savršena, ne znam kome se više dopalo, nama ili našim kucama, svi smo oduševljeni ♥️”

• Brvnara Miris Bora Prosječna ocjena: 9,9

„Brvnara je prelepa, apartman savrsen i domacini jako ljubazni. Lokacija i pogled za uzivanje i opustanje mozga 😉”

• Smeštaj Popović Prosječna ocjena: 8,8

„Smestaj je na super lokaciji, malo uzbrdo centar a malo niz brdo skijaliste a na brdu sankaliste. Osoblje je vrlo ljubazno i srdacno. Apartman je taman za porodicu sa 1 detetom a knap za porodicu sa 2 (kao mi). Sve u svemu smo zadovoljni i ponovo bi odseli.”

• Brvnara Miris Bora Prosječna ocjena: 9,9

„Preudobna kućica sa savršenim pogledom! Domaćini su bili jako ljubazni, predusretljivi i dostupni za sve informacije. Smeštaj za svaku preporuku!”

5 najboljih hotela u gradu 'Šljivovica'

na temelju 660 recenzija hotela na Booking.com-u