2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Tennengau Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Goldener Stern Průměrné hodnocení: 9

„skvělé snídaně a velice milý personál, krásně čisto“

• Aktiv- und Wellnesshotel Gutjahr Průměrné hodnocení: 10

„Ales gute“

• Hotel Gasthof Zum Kirchenwirt Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá lokalita, čistota, ochota, parkování před domem zdarma. Pohodlí a klid.“

• Dachsteinresort Průměrné hodnocení: 10

„Super pro pobyt s dětmi, personál je vstřícný, ubytovaní byli primárně rodiny s dětmi, takže všichni měli stejná očekávání a nikomu nevadily poletující a občas křičící děti - bez toho se to moc neobejde. Dobré večeře i snídaně. Dětská herna jako samostatná místnost k vyblbnutí. vnitřní bazén spíše menší, ale pro děti v pohodě. 6upany i osušky součástí a připraveny na pokoji.“

• Gästehaus Walpurga Průměrné hodnocení: 10

„Aparmán byl dle fotografií, plně vybavený, čistý a zařízený. Strávili jsme tu 1 týden v zimě. V ceně je skibus zdarma, jezdí přímo od domu a skidepot na úschovu lyží přímo u lanovky, i tam můžete parkovat zdarma. Paní majitelka je vstřícná, ochotná, nic nebyl problém domluvit. K dispozicci sauna za příplatek. Parkování hned u domu, wifi bez problémů. Skvělé ubytování na zimní lyžování nebo letní hory.“

• Hotel Hafnerwirt Průměrné hodnocení: 3

„Neúplný raut , doplňovali až na požádání.“

• Sporthotel Dachstein West Průměrné hodnocení: 9

„Personál a služby naprosto perfektní.“

• Genuss - und Vitalhotel Moisl Průměrné hodnocení: 8

„Na uvítanou jsme dostali bábovku na pokoj. Velikonoční pobyt se povedl, personál schoval velikonoční košíček, který jsme hledali v salonku. Odpolední raut byl neočekávaný. Bazén a wellness jsme využili denně. Pokoj byl s výhledem na hory. Celodenní nabídka jablek.“

• B&B HOTEL Salzburg-Süd Průměrné hodnocení: 9

„Na prenocovani naprosto perfektni, skvely pomer cena a kvalita. Bohaty vyber na snidani. Dobre dostupné.“

• Langwies Genussherberge Průměrné hodnocení: 10

„|Výborná snídaně, ubytování skvělé.Personál vstřícný ,Parkování skvělé.Doporučuji“

Tennengau – 15 nejlepších hotelů