2. Ukraina – opinie o hotelach
  3. Tarnopol – opinie o hotelach
Tarnopol Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza i spokój.”

• Avalon Palace Ocena: 10

„Świetny hotel, pomocny personel,.”

• „Rewelacyjne miejsce, luksusowe, eleganckie, z dobrą obsługą i pysznym śniadaniem. Pokój był przestronny, bardzo wygodny. Ładny wystrój całego obiektu. Na zewnątrz ogromny parking. Cena bardzo niska, a standard wysoki. Zdecydowanie polecam!”

• „Sympatyczny hotel, miła obsługa, smaczne śniadanie. Zniżki w restauracji dla gości hotelowych.”

• Hotel Ternopil Ocena: 9

„Serwis, czystość, obsługa.”

• VATRA HOTEL Ocena: 10

„Rewelacyjne miejsce, świetna obsługa, a jaki fajny wystrój wnętrza! W pokoju i w łazience czyściutko - można jeść z podłogi. Wygodne łóżka, telewizor z dostępem do różnych aplikacji, nawet jest lustro z super oświetleniem do makijażu. Jeżeli chodzi o śniadanie - zaskakująco obfite i zróżnicowane, po prostu idealne. Klopsiki, ziemniaczki, jajecznica, jajka sadzone, kiełbaski, owoce, dżemy, szynki, sery, słodkie bułeczki, rogaliki, wiele rodzajów kaw i herbat. Należy też wspomnieć o dobrym WiFi i bardzo dużym parkingu przy hotelu. Miejsce doskonałe zarówno na krótki nocleg w trasie, jak i na dłuższy pobyt. Bardzo wysoki standard na niską cenę. Serdecznie polecam!”

• Hotel Gentleman Ocena: 9

„Wszystko w najlepszym porządku. Polecam”

• Sapsan Ocena: 10

„Wszystko”

• GOLDEN RING Ocena: 9

„Obiekt nowoczesny, czysty.”

• Едем Ocena: 10

„Wspaniałe miejsce do relaksu po pracy”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Tarnopol