2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Territoire de Belfort Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartment w starym bloku. Klatka schodowa bez windy, dawno nie remontowana , ale zadbana. Mieszkanie duże , nie remontowane od ok. 30lat. Można mieć zastrzeżenia co do czystości, ale jak na 1 noc to było do zaakceptowania. Parking publiczny dostępny, raczej bez większego ryzyka. W pobliżu sklep Aldi. Do centrum ok 30 minut na piechotę. Polecam na 1 noc w drodze. Dobra komunikacja z opiekunem mieszkania.”

• „Komfortowe mieszkanie ,bardzo czyste.Bardzo wygodny materac .Bardzo podobał się nam pobyt i mamy nadzieję wrócić.Dziękujemy”

• LA BELLE ESCALE Ocena: 8

„Dostępność miejsc parkingowych. Łatwy dojazd. Lokalizacja.”

• „Nowoczesne mieszkanie w starej kamienicy. Bardzo ładne, niczego nam nie brakowało.”

• „Cudowne małe mieszkanie, urzadzone z dużym smakiem, zdjęcia oddają prawdę, kuchnia wyposażona super. Polecamy bardzo serdecznie, dla nas to nocleg w drodze na urlop, ale pobyt na kilka dni też bylby ok. W drodze powrotnej z urlopu za dwa tygodnie też oczywyście tu śpimy :) Wejscie do aoartamentu po schodach zewnętrznych, ale widać to na zdjęciach na bookingu.”

• „Czysty i zadbany apartament Prywatny parking Pełne wyposażenie kuchenne Przewijak dla dziecka oraz krzesełko do karmienia”

• „Jestesmy tu kolejny raz, i mogę potwierdzić moją wczrśniejszą opinię. Jest bardzo dobrze. Polecamy”

• „Prywatny, bezpieczny parking tuż pod drzwiami, dobrze wyposażona kuchnia”

• „Duży parking, odbiór kluczy o dowolnej godzinie że specjalnej skrzynki - bardzo fajny pomysł.”

• „Dom bardzo komfortowy Kuchnia oraz sprzęt dobrze wyposażony. Kawa ,herbata, cukier oraz drobne przyprawy na powitanie. Dom funkcjonalny Miło spędzony czas z rodziną”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Territoire de Belfort

na podstawie 3 129 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com