2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Thermenregion Burgenland-Steiermark Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel & Spa Der Steirerhof Průměrné hodnocení: 9

„Klidný hotel“

• Gasthof Safenhof Průměrné hodnocení: 10

„Moc hezké místo, lokalita. Příjemný penzion i milý a přátelský personál. Rádi se sem znovu podíváme i ubytujeme na stejném místě. Anglicky uměli dobře, i přes naše jazykové mezery byli vstřícní a ochotní.“

• Gasthof Zum Lindenhof Průměrné hodnocení: 8

„Velmi klidná lokalita, příjemný a vstřícný personál. Snídaně na úrovni.“

• „Skvělý přístup personálu. Sice velky, ale velmi přátelský hotel, s obravskou možnosti vyžití. Výborná gastronomie s důrazem na zdravé věci.“

• Fair-Price-Hotel Průměrné hodnocení: 8

„super místo hned u dálnice velké parkoviště příjemný personál relativně odhlučněné pokoje výborná snídaně“

• Hotel Garni Thermenglück Průměrné hodnocení: 10

„Moc příjemné, klidné místo. Milý personál., perfektní snídaně. Vše čisté a upravené.“

• „Samoobslužný check-in funguje skvěle. Měl jsem z něj trochu strach, nikdy jsem se takto neubytovával, ale šlo to jako po drátkách. Host dostane předem instrukce a kód k otevření schránek vzadu u parkoviště. Otevírají se podobně jako třeba schránky zásilkových společností. Snídaně byla velmi dobrá, personál vynikající.“

• Kickmaier's Průměrné hodnocení: 9

„Obsluha výborná. Ubytování rychle vyřízeno. Snídaně krásně nachystaná a obsluha pohotová. Hned nám donesli dětskou židli, ani jsme se nemuseli doptávat. Spokojenost.“

• Thermenhotel PuchasPLUS Stegersbach Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasná snídaně, zajímavé ranní hotelové noviny s tipy na výlety, info o počasí... Velký pokoj s balkonem, prostorná koupelna, velké umývadlo, pohodlný přesun chodbou mezi hotelem a wellness.“

• Adults Only Hotel Reiters Supreme Průměrné hodnocení: 10

„Hotel si zaslouží 5*. Wellness byl úžasný a vařili naprosto výborně.“