2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Thuringian Forest Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza i spokój. Obfite śniadanie”

• „Piekna lokalizacja, ładne otoczenie, rozmaite atrakcje w hotelu, dobre jedzenie (szeroki wybór oferty śniadaniowej i w ramach kolacji). Uprzejma obsługa. Hotel ma swoje lata, jednak jest czysty i zadbany. Mocnym punktem tego miejsca jest fantastyczny widok z restauracji na 12 piętrze.”

• „Przy Meldungen dostalismy informacje I pomoc gdzie mozna isc,co mozna zwiedzic I gdzie dobrze zjesc,super.”

• „Śniadanie standardowe, nic specjalnego”

• City Hotel Ocena: 9

„Pokój okazał się apartamentem o czterech pomieszczeniach. Sto metrów od hotelu zaczyna się Stare Miasto. Dworzec kolejowy niemal obok (w nocy nic stamtąd nie słychać, bez obaw). Trudno o lepszą lokalizację. Tania restauracja na dole. Mały wybór dań (spory trunków), ale dobrze przyrządzone. Śniadanie bardzo dobre.”

• „Potrzebowałem zwykłego noclegu ze śniadaniem podczas długiej trasy, a trafiłem prawdziwą perełkę. Wspaniała lokalizacja i widoki, klimatyczny budynek z historią i wieloma udogodnieniami. Skorzystaliśmy z toru do kręgli i to było coś, czego potrzebowaliśmy po długim dniu. Bardzo miła i życzliwa obsługa, wydaje mi się że to świetny hotel na dłuższy pobyt. Bardzo przestronne pokoje i wzorowa czystość w łazience. Jeśli znów będę w okolicy, postaram się znów odwiedzić Wasz hotel”

• „Na początek bardzo miły personel. Zróżnicowane śniadanie. Przyjemny wygodny pokój.”

• „Dostępność. Blisko autostrady. Czystość i śniadanie na poziomie.”

• „Przestronny pokój z pięknym widokiem. Smaczne, obfite śniadania, miły personel, czysto, zapewniony mini -bar w gratisie.”

• „Bardzo smaczne śniadanie, z dużym wyborem potraw. Zawsze świeże pieczywo. Bardzo miła i uczynna obsługa. Dobrym pomysłem jest butelka pysznej wody przy zameldowaniu.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Thuringian Forest