2. C. Gora: recenzije hotela
  3. Tivat County: recenzije smještajnih objekata
Tivat County Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Apartmani Irena Prosječna ocjena: 10

„Divan objekat kao i vlasnica, lokacija odlicna, u blizini sve sto je potrebno, cistoca za 10 👌, vrlo rado se ponovo vracamo ❤️”

• Lustica Bay apartment's Prosječna ocjena: 10

„Objekat je savršen, čisto uredno odlicno opremljen ( pegla, peskiri za plazu, kuhinja i dodatna oprema) savrsen pogled sa bazena i prostran . Blizu je marina i setaliste i kafici kao i plaza na samo 5 minuta hoda. Najbolja stvar je što smo kao gosti ovog apartmana imali besplatan parking , mogucnost koristenja čak 3 bazena kao i slobodan ulazak na plazu Lustice by Za svaku preporuku i ponovo dolazimo”

• Apartment Kjara Prosječna ocjena: 10

„Mir ,tisina ,priroda ,okolina . Imate plazu ,mjesto za rostilj ,mjesto za suncanje ... i to sve samo vase.”

• Apartments Bella di Boka Prosječna ocjena: 10

„Petar i njegova subruga su predivni ljudi! Sobe prostrane i ciste. Apartman je na 2 m od mora, sa sopstvenom plazom. Lezaljke su rezervisane za goste apartmana…Na 10 min voznje su najlepse plaze u C Gori”

• Libra Apartments Prosječna ocjena: 8

„Pogodna lokacija, blizu centra grada. Pažljivi i ljubazni domaćini. Prostrana i čista soba.”

• Apartments Miana Prosječna ocjena: 10

„Uredno, novo namješteno i čisto.”

• Apartmani Radmanovic Prosječna ocjena: 10

„Apartman je na odlicnoj lokaciji na mirnom i tihom mjestu.Terasa koja je sa pogledom na zelenilo i bastu je pravo mjesto za odmor i uzivanje.Apartman je bio cist i uredan.”

• Sofia Rooms Prosječna ocjena: 7

„Hostovi su zaista divni i pozajmili su nam sve što nam je bilo potrebno.”

• Miro guesthouse Prosječna ocjena: 10

„Savrsenstvo u malom 💕 Uzivale smo u svakoj sekundi koju smo provele u ovoj oazi odmah do mora Ko zeli odmoriti dusu i um, ovo je mesto za to Sve preporuke od srca 💕💕🌅”

• Sunset apartment Prosječna ocjena: 10

„Pogled od milion dolara 😍 Naziv objekta potpuno opravdan, domacin Rada je vrlo ljubazna i susretljiva, apartman ima sve sto treba (i više). Topla preporuka svima, a ja se sigurno opet vraćam 🙂”

30 najboljih objekata u regiji 'Tivat County'

na temelju 24.158 recenzija objekata na Booking.com-u