Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Rumānija - viesnīcu atsauksmes
  3. Rumānija - viesnīcu atsauksmes
Transfagarasan Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• La Casute Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Palikām vienu nakti, 4 cilvēki. Bija patīkami, ka kondicionieri ir katrā stāvā. Tas bija vitāli nepieciešams, jo ietrāpījām anormālā karstuma vilnī. Neskatoties uz to, ka ieradāmies salīdzinoši vēlu, baseins bija pieejams. Speciāli priekš mums, personāls atslēdza baseina tīrīšanas robotu un mēs varējām droši peldēties. Tas bija superīgi! No rīta arī izmantojam izdevību izpeldēties baseinā. Baseins ir āra, visu laiku bija jāuzmanās, lai neatlido kāds vampīrs. 😜Bet, mums paveicās un pat nevajadzēja izmantot iepriekš sagatavotās ķiploku krelles.🤣 Ir iekļautas brokastis - izcili garšīgas. Mājiņas ledusskapī atradām limonādes, šokolādītes un dažus alkoholiskus dzērienus, tie īpaši sasildīja mūsu ziemeļnieku sirdis. Atpūta pie jums mums ļoti patika. Iesakām!“

• Casa Popa Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti laba vieta, lai dotos uz Transfagarašan ceļu vai kalniem. Blakus Viktoria pilsētiņā pat atradu frizieri. Netālu 10 min attālumā ir restorāns ar zivju dīķiem.“

• Pensiunea Meridian Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti ērts un jauks numurs ar balkonu. Lieliskas brokastis. ērta atrašanās vieta.“

• Casa Popa Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Šo vietu varu saukt par Rumānijas otrajām mājām. Patika viss. Istaba ar vannas istabu laba, ir virtuve (ar visu nepieciešamo), liels ēdamgalds, liels terases tipa balkons, ārā galdi, šupuļtīkls. Fantastiska smarža no vīnogām virs auto novietnes. Uzcienāja ar mājās ceptu maizi un zupu, iedeva ābolus. 40 min braucienā no Transfagarašan augšējā punkta (sākums pēc 10 min)“

• La Curtea Argeseana Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Bija labi, varēja motociklu iedzīt zem jumta.“

15 vislabākās viesnīcas reģionā Transfagarasan

Balstoties uz 10 321 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā