2. Cypr – opinie o hotelach
  3. Cypr – opinie o hotelach
Troodos Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Xenios Guesthouse Ocena: 10

„Byliśmy w styczniu i trafiliśmy na śnieg. Mimo wszystko, dzięki klimatyzacji i kominkowi było ciepło. Super miejsce na pobyt w górach, górska wioska położona na zboczu. Ma swój klimat. Mieszkanko czyściutkie, kontakt z właścicielem bezproblemowy. Piękny widok na góry.”

• „Piękne miejsce, świeżo po remoncie, przemiła obsługa i pyszne śniadanie, kawa z ekspresu, nie tania nesca z torebki. Otoczenie lasu, duży parking. W pokoju wszystko, co potrzebne - czajnik, filiżanki, kawa, herbata, suszarka do włosów”

• „Najlepszy nocleg podczas ostatniego pobytu na Cyprze, obiekt przewyższył moje oczekiwania. - schludne wnętrze - czysty obiekt - bardzo dobre śniadanie - wygodny parking w lesie - fantastyczna lokalizacja w górach - bardzo miła i pomocna obsługa obiektu, widać, że Państwu zależy”

• „Wioska Lazania to bardzo klimatyczne miejsce w górach. Z okna pokoju słychać dźwięki natury, rano budził nas kogut i promienie słońca wpadające przez szklane drzwi. Dużo przedmiotów w pokoju jest wykonane ręcznie co dodaje jeszcze lepszego klimatu. Gospodarz bardzo dba o swoich gości, można z nim posiedzieć i porozmawiać przy domowym winie. Przygotuje również pyszny posiłek”

• „Piękne, ciche miejsce zawieszone na skraju kamiennej wioski, z widokiem na góry. Wyjątkowy przykład domu stworzonego z pasji, fascynacji własną kulturą, potrzeby jej zachowania i podzielenia z tym, który przychodzi. A Costas to gospodarz wręcz archetypiczny, dla spotkań z takimi ludźmi warto wyruszać w najdłuższe podróże. Bardzo dziękuję za gościnę i polecam wszystkim, którzy chcą zajrzeć głębiej.”

• „Przemiły, gościnny właściciel, bardzo pomocny i troskliwy. Apartament w rustykalnym stylu, nie za duży, ale posiadał wszystko, co potrzeba. na u właściciela zamówić śniadanie i obiado - kolację. Urokliwe miejsce w małej wiosce w górach Toodos, świetny punkt wypadowy na szlaki.”

• Xenios Guesthouse Ocena: 10

„Piękne miejsce w "sercu" wioski i cudne widoki za oknem. Całe mieszkanie bardzo przestronne i przytulne. Obiekt bardzo czysty. Dodatkowo super kontakt z właścicielem. Poprosiliśmy o zapałki aby móc odpalić kominek i zostały dostarczone w 5 minut. POLECAM.”

5 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Troodos

na podstawie 2 235 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com