2. Británie hodnocení hotelů
  3. Británie hodnocení hotelů
Ulster Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• CASTLE-VIEW Průměrné hodnocení: 10

„Srdečná majitelka, výborné ubytování v blízkosti přírodních krás Severního Irska, nedaleko pláže Downhill. Doporučuji zůstat zde více než jednu noc, z pokoje je nádherný výhled, lokalita skýtá možnost mnoha zajímavých výletů.“

• Best Location in Belfast! Free parking Průměrné hodnocení: 9

„Vyborna poloha, velmi ochotný a nápomocny pronajímatel.“

• Fully Refurbished North Belfast Home 2 Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá domluva s majitel, operativní zaslání přístupového kódu, dům čistý, moderně zařízený, vše funkční, jednoduché ovládání termostatu, úžasný výhled z kuchyně. Parkování před domem. Doporučuji.“

• Up on the hill Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo perfektní. V kuchyni byla připravena malá snídaně, cereálie a mléko. Koupelna byla vybavena sprchovým gelem, mýdlem i šamponem na vlasy. Majitel byl velmi příjemný a nápomocný. Při příjezdu nám vše ukázal a předal klíče. Půjčil nám také gril, abychom si mohli ugrilovat. Okolí ubytování bylo moc krásné a klidné i přes to, že se domek nachází kousek od hlavní silnice. Majitelé mají přítulnou kočičku, kamarádského pejska a taky hodně ovcí. Našemu pobytu nic nechybělo 😊. Několik kilometrů od ubytování je nádherný Cuilcagh Boardwalk Trail, nebo třeba Tullydermot Falls. O něco dále jsme navštívili Glencar Waterfall a Fowley's Falls.“

• The Milk House Průměrné hodnocení: 9

„Velmi autentické, útulné a příjemné ubytování. V celém ubytováním příjemné teplo. Ubytování bylo mnohem větší než jsme čekali, jinak vše stejné jak na fotkách. Parkování na pozemku majitele. Moc se nam tam libilo!“

• Bush House Accommodation - The Distillery Průměrné hodnocení: 10

„Z apartmánu The Distillery jsme byli úplně nadšení. Je prostorný, nově zařízený, čistý a dobře vybavený. Dvě koupelny jsou skvělý bonus. Apartmán má i skvělé umístění, jen pár minut chůze na autobusovou zastávku i k různým obchodům. Lokalita je také ideální pro podnikání výletů do okolí. Navíc moc oceňuji vstřícnost hostitelů, že jsme si mohli na ubytování nechat pár hodin zavazadla i po check-outu. Toto ubytování mohu všem vřele doporučit.“

• „Skvěle vybavený byt, čistota, příjemný pocit. V bytě teplo, možnost si přitopit, když se ochladilo. Mnoho příslušenství. Parkování u chodníku před domem. Nikdo nás nerušil. Blízko centra, ale úplný klid.“

• Dunseverick Ramblers Rest Průměrné hodnocení: 8

„Praktický a vkusně zařízený pokoj“

• Citygate Central Apartments Průměrné hodnocení: 4

„Apartmán byl na první pohled velmi pěkný. Potěšil kávovar a kapsle. V lednici bylo mléko do kávy. Lokalita výborná.“

• „Lokalita i vybavení“

Ulster – 30 nejlepších ubytování k pronájmu