2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Ústecký kraj - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Ústecký kraj Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Hotel Sonnenhof/Slavia Priemerné hodnotenie: 10

„Útulný penzión, vynikajúca kuchyňa, úžasná priateľská obsluha.“

• Penzion a restaurace na Křižovatce Priemerné hodnotenie: 9

„Prostredie, ochotný personal“

• Penzion Kornout Priemerné hodnotenie: 10

„Milý prístup vedenia ubyvoania“

• Pension-Restaurace Lugano Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasné ubytovanie, blízko pri všetkom čo sme chceli navštíviť. Milý a ochotný hosťujúci, super cena v pomere s kvalitou. Krásny výhľad. Skvelá izba. Som úplne spokojná s výberom tohto ubytovania, pretože viem, že lepšie by som už nenašla. Boli sme veľmi spokojný.“

• Penzion U Kapra Priemerné hodnotenie: 10

„výborné umiestnenie v centre, veľmi pekná atmosféra, veľké parkovisko pred ubytovaním ( medzi 7.00 - 19.00 spoplatnené mestom, ale nie sú tam rampy), možnosť uvarenia čaju, prípadne iných jednoduchších jedál. Trochu tenšie steny ( tak, ako je to v súčastnosti vo všetkých rekonštruovaných ubytovaniach), ale bol som tam pracovne, tak mi to bolo jedno.“

• Penzion Na Stodolci Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne prostredie“

• Penzion Via Ferrata Priemerné hodnotenie: 10

„Dobrá poloha, parkovanie možné priamo pred penziónom a úžasný výhľad.“

• Saraya Wellness & Penzion Priemerné hodnotenie: 9

„Penzión Saraya bol čistý, novo zariadený a majitelia boli veľmi milí a ochotní pomôcť a poradiť. Na raňajky bol výber zo 4 jedál plus čaj alebo káva, džús, jogurt a čerstvý chlieb z pekárničky. Centrum bolo dostupné neďalekým podchodom a v areáli bola možnosť bezplatného parkovania. Super pomer cena a kvalita. :)“

• Penzion Kamzík Priemerné hodnotenie: 8

„Krásna lokalita, vynikajúce raňajky aj večere, milí a ochotní zamestnanci.“

• Chata Tokáň Priemerné hodnotenie: 8

„Horská chata, výborny pan chatár“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Ústecký kraj

podľa 44 336 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com