2. Indie – opinie o hotelach
  3. Uttar Pradesh – opinie o hotelach
Uttar Pradesh Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Brakowało lustra”

• „Super lokalizacja, personel przemiły i bardzo pomocny. Restauracja również warto odwiedzenia i naprawdę ułatwiła nam kwestię poszukiwania miejsca gdzie można coś zjeść. Taras na dachu jest przecudowny z super widokiem. Miała okazję sypiać w Indiach w różnych hotelach ale ten jako jedyny miał WSZYSTKO tak jak na zdjęciach, elektryka działała jak powinna, ciepła woda no po prostu europejskie warunki.”

• „Najgorzej zarządzany hotel w jakim byłem.”

• „Bardzo miły personel. Piękny widok z tarasu.”

• Hotel Sunset Ocena: 7

„Dobra lokalizacja, piękny widok z tarasu.”

• Gully Ghar Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, obiekt z klimatem, smaczne śniadania na dachu. Personel bardzo sympatyczny i pomocny. Sprawna komunikacja poprzez whatsapp. Szczególne podziękowania za ratunek po porażce z pociągiem 🙂, pozdrawiamy serdecznie Aga i Grzegorz”

• Hotel Taj Resorts Ocena: 10

„W tym Hotelu podobało mi się dosłownie wszystko . Hotel czyściutki, łazienka w europejskich standardzie - normalny prysznic. Obsługa przemiła i bardzo pomocna . Restauracja też była bardzo smaczna i nie miałem żadnych problemów z żołądkiem po jedzeniu tam. Na dachu jest piękny basen + widok na Taj Mahal . Wieczorami restauracja jest na dachu z muzyką Live - bardzo klimatyczne miejsce. Z Hotelu do bramy Taj Mahal jest dosłownie 10 minut spacerkiem. Bardzo polecam ten Hotel . Jeśli miał bym przyjechać znowu do Agry to tylko i wyłącznie do tego Hotelu.”

• „To był krótki pobyt, ale naprawdę muszę go dać personelowi. BARDZO przyjazny, bardzo słodki i pouczający! Widok z tarasu jest piękny! Pokoje były czyste i dobrze utrzymane. Na pewno wrócę ponownie i gorąco polecam hostel, jeśli chcesz mieć wspaniałe wrażenia z hostelu.”

• „Ochrona , bezpieczeństwo”

• Hotel Alka Ocena: 5

„Lokalizacja”