2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Polsko hodnocení hotelů
Uznam Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Maritime Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Byt byl čistý, dobře zařízený, blízko pláže i pristavu.“

• Wyspa Uznam - Wyspa Uznam Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita je fantastická. Snadný přístup do ubytování. Informace k ubytování přišly takřka "na poslední chvíli", ale vše klaplo :).“

• Apartament Park Zdrojowy 2 Průměrné hodnocení: 10

„supr“

• Lividus Czarna Mewa Průměrné hodnocení: 10

„Velmi krásné ubytování byli jsme velmi spokojeni a určitě se rádi znovu vrátíme vřele doporučujeme“

• Irys Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně vynikající, dosti rozmanitá. Personál ochotný, recepce nepřetržitý provoz. Hotel zvenčí vypadá o dost menší, než zevnitř. Uvnitř je výborně zařízen a vyzdoben. Kolo uzamčeno v kleci pro kola za hotelem na parkovišti uvnitř bloku hotelu a okolních budov.“

• Laguna Průměrné hodnocení: 10

„luxusní snídaně“

• „Byt byl opravdu pěkný, čistý a útulný. Nachází se poblíž parku, kterým je příjemná procházka na pláž (cca 15 minut). Obchody ve velmi blízkém okolí a k přístavu zhruba 5 minut daleko. Celkově snadný přístup i rychlá komunikace ze strany hostitele po celou dobu pobytu. Příjemným bonusem byla velmi dobrá čerstvá káva. Využili jsme i parkování, které bylo možné zajistit k ubytování a rovněž můžeme jen doporučit.“

• Apartamenty Świnoujście - Villa 44 Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo krásně čisté, nikdy jsem tak čisté ubytování ještě nezažila, děkujeme :-) vybavení v krásném stavu, vše udržované, jako na fotkách. Pohodlné matrace a dokonalé měkoučké povlečení :-) Ubytování je v klidné části, dál od hluku, k restauracím si člověk musí dojít cca 10 min chůze po promenádě.“

• Wyspa Uznam - Rondo Róży Wiatrów Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování je blízko obchodům a přívozu. Park kousek od ubytování.“

• Marine Penelopa Silver Průměrné hodnocení: 10

„Útulný nový byt v klidnější části města. Vše v naprostém pořádku, cítili jsme se jako doma. Paní Ania je moc milá a byla k dispozici, kdybychom cokoliv potřebovali. Měli jsme s sebou kola, která bylo možno uložit v domě. Parkuje se v okolí domu a nikdy jsme neměli problém najít volné místo. Po městě i okolí je spousta cyklostezek, dojedete na spoustu krásných míst, všude je rovina. Strávili jsme tu krásný týden a bude-li možnost, moc rádi se vrátíme.“

Uznam – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 110 922 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com