2. Italija: recenzije hotela
  3. Italija: recenzije hotela
Val D'Elsa Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• ALBERGO BAR RISTORANTE DOLOMIA Prosječna ocjena: 9

„Objekt je vrlo uredan i čist, osoblje ljubazno i uvijek dostupno. Doručak lijepo serviran i raznovrstan.”

• Hotel Palazzo San Lorenzo & Spa Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo super...velika i cista soba...izvrstan izbor za dorucak...osoblje usluzno...privatni parking...i zato se uvijek rado vracamo evo vec treci put.”

• Hotel La Collegiata Prosječna ocjena: 9

„Objekt je prekrasno uređen.Krevet je bio jako udoban.”

• Hotel Le Macine Prosječna ocjena: 7

„Soba je bila čista. Osoblje je bilo ljubazno. Doručak je bio dobar.”

• Il Piccolo Castello Prosječna ocjena: 8

„Naš boravak u ovom hotelu bio je izuzetno ugodan. Soba u kojoj smo boravili bila je prostrana i vrlo čista, pružajući nam udobnost tijekom cijelog boravka. Posebno bismo istaknuli ljubaznost osoblja hotela i njihovu brzu reakciju na naše upite i zahtjeve putem aplikacije. Hotel ima vlastiti parking, kao i punjač za električna vozila. Također, dostupno su i dodatna parkirna mjesto izvan kruga hotela.”

• „Jako lose iskustvo imamo iz ovog hotela. Neljubazni, komentarisu sta vozimo a hocemo da ustedimo placajuci preko bookinga. Tako ds smo za nas smjestaj platili dva puta, preko bookinga 83€, a na recepciju 99€.”

• Borgo San Luigi Prosječna ocjena: 10

„Predivna mikrolokacija, ljubazno osoblje izvrsna usluga.”

• Hotel Villa San Lucchese Prosječna ocjena: 8

„Lokacija i osoblje”

• Borgo San Luigi Prosječna ocjena: 10

„Odlicna lokacija, rasnovstan doručak, najbolje iskustvo u Italiji, odlicana vrijednoat za novaca”

• Hotel Palazzo San Lorenzo & Spa Prosječna ocjena: 10

„Hotel je odlićan ,a tako i spa.Ljubazno osoblje.Doručak je raznolik i dobar.Pokraj hotela je odlićan restoran za većeru.Sve jako blizu.”

30 najboljih hotela u regiji 'Val D'Elsa'

na temelju 59.815 recenzija hotela na Booking.com-u